Як вбудувати шафу-купе в нішу.

Архітектурні ніші зустрічаються в різних приміщеннях квартири: передпокою, вітальні, кухні, спальні, дитячої. Можна раціонально використовувати цей простір, розмістивши в ньому шафа , заповнений безліччю речей і предметів. Щоб його вбудувати, потрібно провести необхідні підготовчі роботи.
Інструкція
1
Продумайте наполненіеСуществует багато варіантів організації простору ніші: полки, висувні ящики, штанги для одягу, кошики для білизни. Це наповнення залежить від місця розташування. Якщо шафа вбудовується в передпокої, буде доречно зробити штанги для плічок з верхньої сезонної одягом, секції для взуття, полки для головних уборів, рукавичок, шарфів. Задійте нижню частину кухонних ніші для розміщення каструль, сковорід та іншого начиння. Для спальні підійде шафа , де будуть штанги в 1-2 яруси, щонайменше 10 ящиків, корзини і полиці. Стануть в нагоді і секції для зберігання білизни, трикотажу і дрібних речей.
2
Виберіть конструкцію шафа а- купе Нішу можна заповнити шафа ами 2 типів: повнорозмірним або вбудованим . Перший - це звичайний шафа , виконаний за індивідуальними розмірами. При необхідності його можна витягти і встановити в іншій кімнаті. У другого - вбудовується конструкція, яка кріпиться до стіни. Такий шафа складається з металевого каркаса, наповненого елементами зберігання: полками, ящиками або штангами. Якщо ви не збираєтеся переставляти меблі, використовуйте нішу для вбудованого шафа а - це значно заощадить ваші витрати на її облаштування.
3
Зробіть замериЧтоби каркас без зазорів вписався в нішу, проведіть обмір її висоти по краях і по центру. Якщо дані вимірювань неоднакові, з'ясуйте причину невідповідності і усуньте її. Наприклад, похилий підлогу можна вирівняти за допомогою плити ДСП.
4
Підготуйте помещеніеПеред монтажем приведіть поглиблення в порядок. Перенесіть з нього розетки і вимикачі, пофарбуйте або обклейте стіни і стеля шпалерами. Якщо дозволяють кошти, обшийте нішу пластиковими панелями - вони вбережуть одяг і предмети від облітає фарби і пилу.
5
Виберіть матеріал дверейМатеріал для виготовлення дверей шафа а-купе використовується різноманітний: дзеркала, скло, декоративний пластик. Підберіть дизайн, що гармонує з рештою обробкою приміщення. Наприклад, для кухні підійде колір, зливається з фасадом посудомийної машини, плити і пральної машини. Для передпокою незамінні дзеркальні двері - вони збільшать простір і стануть цікавим елементом приміщення. Виконайте шафа в спальні, підібравши для його дверцят комбінований матеріал - дерево і дзеркала.
Зверніть увагу
При висоті стелі більше 3 м доцільно зробити вбудований шафа-купе з антресолями.
Корисна порада
Дверцята для вбудованої шафи виконуються різних видів: орні, розсувні або гармошкою. Зупиніть свою увагу на розсувний конструкції - вона не займає додаткового місця.