Як відновити завантаження.

В інтернеті досить багато сайтів з корисною інформацією, яку безкоштовно можна скачати на свій комп'ютер для ознайомлення та некомерційного використання. Але при скачуванні іноді виникають непередбачені технічні проблеми, і потрібно знати, як відновити урвалася завантаження .
Інструкція
1
Іноді буває складно дочекатися релізу нового альбому улюбленої групи або очікуваного фільму з прекрасним акторським складом. І от коли довгоочікувані файли з'являються в інтернеті у вільному доступі, хочеться скачати їх негайно. Однак і тут бувають неприємні ситуації у вигляді відключення світла, помилки комп'ютера або перерваного інтернет-з'єднання. Щоб такі казуси не псували закачаний частина файлу, завжди можна відновити завантаження .
2
Спосіб скачування інформації залежить від сайту, на якому ви її знаходите. Більшість сайтів пропонують скачування безпосередньо за допомогою спеціальної вбудованої в браузер програми. Тому, якщо виникають проблеми із завантаженням, вирішувати її потрібно в розділі «Завантаження» вашого веб-оглядача.
3
Відкрийте папку завантажень, яка ніколи реальний процес скачування інформації. У браузері Opera це окрема вкладка «Завантаження», в браузерах Mozilla Firefox і Google Chrom папка завантажень за замовчуванням згорнута на нижній панелі відритого вікна. Розгорніть вікно за допомогою миші, натиснувши на стандартну кнопку «Розгорнути» або скориставшись «Панелі» в меню браузера. Стандартна «повзуча» смуга завантаження показує, скільки відсотків інформації скачано на комп'ютер, а також вона прогнозує приблизний час майбутньої закачки.
4
Для збереження цілісності файлу бажано не переривати несподівано завантаження , тобто не влаштовувати перебоїв в роботі системи, таких як зависання, перезавантаження або відключення живлення. Якщо вам необхідно зупинити процес скачування інформації, натисніть на кнопку «Зупинити», «Стоп» або «Призупинити», її назва варіюється в залежності від браузера. Не видаляйте завантажену частину файлу.
5
Коли у вас з'явиться можливість забезпечити тривалу роботу комп'ютера без перебою, відкрийте вкладку «Завантаження» вашого браузера, виділіть мишкою назва файлу, до завантаження якого хочете повернутися. При його виділенні стануть активними кнопки управління закачуванням. Натисніть на «Продовжити завантаження », іноді вона позначається символом трикутника «Play». Через деякий час після перевірки інформації завантаження файлу продовжиться з перерваного місця.
6
Якщо ви завантажуєте інформацію, скориставшись пошуком по торрент-сайтам, зверніть увагу, що завантаження виробляє не ваш торрент-клієнт, а браузер. Однак перш ніж завантажити файл, торрент-клієнт повинен знайти вам активного роздає. Тому для відновлення завантаження відкрийте торрент-клієнт, виділіть рядок з файлом, завантаження якого ви зупиняли, і натисніть на кнопку «Відновити», іноді вона виглядає як знак «Паузи». Після того як програма знайде вільного роздає, завантаження почнеться.
7
Якщо ви видалили торрент-файл, але хочете докачать обірваний фільм, наприклад, вам потрібно знайти тему, в якій ви знайшли саме цю версію фільму і завантажити новий торрент-файл на свій комп'ютер. Як зазвичай клікніть по ньому двічі мишкою, і коли система запропонує вказати шлях збереження. Почніть завантаження в ту ж папку, і завантаження продовжиться з місця роз'єднання.