Як в'їхати на гірку.

Самое нелюбиме вправу в учнів автошкіл - естакада. Саме на ній відбувається найбільша кількість помилок на іспиті. А адже це вправа дуже допоможе в реальному дорожньої ситуації. Адже вміння, отримані для того щоб в'їхати на гірку , знадобляться і на слизькій зимовій дорозі.
Вам знадобиться
  • - автомобіль.
Інструкція
1
Перш ніж заїжджати на підйом, навчитеся працювати ручником. У цьому вам допоможе проста вправа. Спробуйте робити вправу розгін-гальмування за допомогою ручного гальма. Перш ніж рушити на рівному місці, підійміть ручник. Натисніть зчеплення і включіть першу швидкість. Натискайте педаль газу, відпускаючи при цьому педаль зчеплення і ручник. Вам треба зрозуміти і відчути, в який момент опускання ручника машина починає рух. Намагайтеся, щоб машина ні в якому разі різко не стартував і не йшла юзом.
2
На гірці цей маневр виконується в трохи прискореному варіанті, щоб не було відкату назад. Для цього потрібно давати газу більше ніж зазвичай. Для того, щоб машина піднялася вгору як би з ривком, особливо на великому ухилі. Але ні в якому разі не відпускайте ручник до кінця, якщо машина не поїхала впевнено. Якщо ви відчуваєте, що газу не вистачає, краще підтягти ручне гальмо трохи вгору.
3
На слизькому підйомі дійте максимально обережно, нехай навіть ви будете підніматися довше звичайного, адже виникає вірогідність занесення або знесення. А при недостатній тязі вгору машина просто покотиться назад. Щоб уникнути цих неприємностей, зафіксуйте машину на підйомі за допомогою ручного гальма і утримуйте педаль гальма. Рух починайте повільно, стежте за тим, щоб кузов автомобіля не виводила в сторону. Для цього міцніше тримаєте кермо в положенні прямо.
4
Якщо машина почала йти в занос або знесення, плавно загальмуєте, щоб не посилювати процес. Викриття кермо в положення прямо і спробуйте почати рух. Якщо машину «відводить», спробуйте прокрутити кермо в бік заносу, для стабілізації. У всіх випадках підйому в гірку на слизькій дорозі включайте аварійний сигнал. Машини, що їдуть ззаду, повинні дотримуватися дистанції, щоб у вас була можливість відкотитися назад в екстреному випадку.