Як вибрати пояс для схуднення.

По телевізору і в спеціалізованих журналах часто можна побачити рекламу поясів для схуднення. Їх дія заснована на термоеффектом, коли жировий прошарок буквально «розтоплюється» за рахунок того, що глибокі шари шкіри, гиподерма і дерма мають різну теплопровідність. Під дією тепла ліпіди в жирових тканинах розщеплюються, а зайва рідина і токсини виводяться через пори шкіри.
Інструкція
1
Пояси для схуднення бувають декількох видів. Неопренові - виготовляються з міцного каучуку, що має пористу структуру з високими термоізоляційними властивостями. Вартість його невелика - порядку 1000 рублів. Його ефективність часто ставиться під сумнів. Щоб уникнути підробок, придбайте його в аптеці.
2
Виробники також пропонують неопренові пояси з вбудованим електричним нагрівачем. Штучний додатковий підігрів за їхнім задумом повинен скоротити за часом процес схуднення. Вартість такого пояса-сауни декілька вище - порядку 1300-1500 рублів.
3
Пояси-вибромассажери не нагріваються ділянки жиру, а впливають на них вібрацією. Масажуючи проблемну ділянку, пояс сприяє зміні стану жирової тканини і перетворенню її в суспензію, яка легко розщеплюється в організмі і виводиться з нього природним шляхом. Коштувати такий пояс буде не менше 2000 рублів.
4
Комбіновані пояса для схуднення поєднують в собі ефект сауни і вібромасажу. Їх вартість найвища - близько 3-4 тисяч рублів.
5
Вибрати пояс для схуднення ви можете не тільки по його вартості, а й з урахуванням умов використання. Так, для тих, хто носитиме його будинку, підійде практично будь-який. Якщо ви збираєтеся одягати його під робочий одяг для пролонгованої дії, то придбайте неопреновий пояс, під костюмом вільного покрою його буде не помітно. Після використання пояса-сауни одяг може намокнути від поту, тому її буде необхідно змінювати.
6
Обережно ставтеся до дешевих поясам для схуднення, які пропонують на інтернет-сайтах. Не купуйте пояс, якщо є сумніви в його якості або відсутні сертифікати. Їх може не бути тільки на неопренові пояси, але ось поясам-саунам, вібро-і комбінованим наявність сертифікату, що підтверджує його безпеку і якість, обов'язково.
Сьогодні масажери з ременями набули широкої популярності завдяки величезній кількості людей, бажаючих скинути зайву вагу без особливих зусиль. Виробники масажерів обіцяють запобігти целюліт, поліпшити стан проблемної шкіри і позбавити від жиру легко і ефективно. Як же вибрати якісний масажер з великого асортименту даної продукції?

Дія масажерів з ременями

Вібромасажери для схуднення є пояса, оснащені приводом, через який на м'язи подаються вібраційні імпульси. В результаті такого впливу м'язи змушені прискорювати частоту своїх скорочень, що призводить до згорання жирових відкладень і підсилює кровопостачання на массажіруемого ділянках тіла. Масажери з ременями діляться на общетерапевтические масажні та коригувальні антицелюлітні пристрою.
Завдяки посиленню кровообігу, в проблемних зонах не утворюються жирові бляшки і застій лімфи, що призводять до целюліту.
За допомогою масажерів з ременями позбавиться від целюліту і зайвої ваги можна лише на самих ранніх стадіях даних проблем, оскільки в запущених випадках одним масажем вже не обійтися. Щоб за відносно короткий термін отримати позитивні результати, кожної вправи на вібромасажерів необхідно приділяти не менше трьох хвилин. Ремінь при цьому повинен бути правильно розміщений на області дії, а його положення в процесі тренування повинно періодично змінюватися, щоб вся область була добре промассировав. Для закріплення ефекту від масажу, рекомендується поєднувати його з фізичними вправами і низькокалорійною дієтою.

Вибираємо правильний масажер, який допомагає схуднути

Найбільш популярними массажерами є стрічкові моделі, що представляють собою стійку з прикріпленими до неї масажними ременями різного призначення. Вони бувають роликовими, голчастими, антицеллюлитними і т.д. Вибираючи стрічковий вибромассажер потрібно враховувати свою вагу - даний тип масажерів витримує від 100 до 120 кілограмів. Також важливо орієнтуватися на зростання, оскільки високі люди не зможуть нормально користуватися низькою стійкою. Тому бажано купувати масажери з регульованою висотою стійки.
Масажери з поясами ефективно знижують підвищений тиск, борються з гіподинамією і покращують обмін речовин.
Якщо масажер набувається для лікування хворої спини, потрібно звернути увагу на те, що він був укомплектований довгим тонким поясом для даної області. Ефективний антицелюлітний масажер зобов'язаний мати в комплекті роликові стрічки. Для масажу рук і ніг потрібно купувати моделі, укомплектовані додатковими стрічками для їх м'язів. Зняття стресу і втоми забезпечать стрічки з м'якими шипами з силікону. Тим, у кого вдома мало місця, краще купувати масажер зі складною конструкцією.