Як організувати день зустрічі випускників. де можна провести зустріч однокласників спб.

Зустрічі випускників стали вже культурною традицією. З певною періодичністю на них збираються ті, хто разом навчався в школі або в інституті. Якщо ця дата вже підходить, і вам доручено організувати день зустрічі випускників, то саме час діяти!
Інструкція
1
В залежність від того, скільки років пройшло з тих пір і кругла чи дата вашого випуску, визначитеся, наскільки вона може бути урочистою. В тому випадку, коли і часу пройшло небагато, і дата не ювілейна, свої посиденьки з друзями ви можете організувати в кафе або невеликому затишному ресторанчику, де у вас буде можливість і поспілкуватися, і потанцювати. Ювілейну зустріч можна почати в стінах рідної школи або інституту та запросити на неї своїх вчителів і викладачів. На 25 і навіть 50 років можна зібрати всіх випускників одного з вами року і курсу.
2
Чим раніше ви почнете підготовку, тим краще. Постарайтеся, принаймні, швидше обдзвонити всіх своїх однокашників, тих, у кого є телефони. Знайдіть список свого класу або групи, пошукайте тих, з ким немає зв'язку, в соціальних мережах. Запропонуйте їм певну дату зустрічі і скоректуйте її, якщо буде багато прохань про перенесення на якусь, більш зручну для більшості, дату.
3
Визначившись з датою, відвідайте школу, поговоріть з учителями, обговоріть можливість зустрічі з ними в стінах вашої альма матер. Заручившись згодою, оповестіте своїх друзів про остаточно обраної датою і попросіть їх підтвердити свою участь в зустрічі. Порадьтеся зі знайомими, почитайте відгуки в інтернеті, виберіть відповідний ресторанчик або кафе, щоб могли там всім з комфортом поміститися. Замовте його на цю дату.
4
Але ресторан чи кафе - зовсім не обов'язково. Зустріч може бути і більш неформальній, якщо хто-небудь з однокласників надасть для неї свій будинок, вірніше, затишний дворик. Влітку це навіть краще, ніж сидіти в задушливому і прокуреному приміщенні.
5
Обміркуйте програму вашої зустрічі, визначте її тематику. Якщо в юності у вас були спільні захоплення - наприклад, ви все ходили в походи або займалися спортом, то можна підготувати якісь стінгазети або спогади, об'єднані цими темами.
6
В тому випадку, коли ви любили в походах поспівати під гітару, забезпечте її наявність на вашій зустрічі - якщо ресторан буде замовлений повністю, то ви зможете досхочу поспівати всі разом. Підберіть музичний супровід вечора - в інтернеті можна скачати практично всі ті пісні, які звучали в той час, коли ви вчилися. Підготуйте відеопрезентацію - у багатьох ресторанах зараз маються проектори. Якщо його немає, то можна замовити і привезти апаратуру заздалегідь.
7
Складіть кошторис свята, в якій окрім внесків за вечерю врахуйте кошти на оренду ресторану, апаратури, подарунки і квіти викладачам. На зустріч можна замовити професійного фотографа, який зробить дійсно цікаві знімки. В цьому випадку врахуйте в кошторисі витрат оплату його праці та виготовлення копій знімків на цифрових носіях.