Як вбудувати техніку. Як вбудувати посудомийку в ящик під мийку.

Вбудовування побутової техніки - відмінне дизайнерське рішення, завдяки якому обстановка на кухні виглядає гармонійно, будучи виконана в єдиному стильовому рішенні. Вбудовування також припускає зручність розміщення: ви можете перенести морозильну камеру в менш затребуване місце, а холодильник поставити в самому зручному для себе. Так ви самостійно формуєте простір, роблячи його більш комфортабельним.
Інструкція
1
Яку ж техніку можна вбудувати? З крупної - майже всю, з малою - лише деяку. Не слід плутати вбудовування та установку техніки в нішу. У другому випадку прилад залишається відкритим погляду, в той час як вбудовування припускає можливість сховати прилад за дверцятами. Навіть якщо прилад не прихований дверкою, він має фасад або стільницю як в іншому оточенні. Наприклад, встановлена пральна машинка в проміжку між миттям і холодильником ще не є вбудованою, але якщо ця пральна машинка покрита стільницею, яка є продовженням мийки, в цьому випадку машинка буде вбудованої. Ще одна відмінність вбудованої техніки в її стаціонарності, тобто використовується вона саме в тому місці, де стоїть, без можливості переміщення.
2
Способи вбудовування: - Перший спосіб (колона) підходить для вбудовування декількох приладів друг над другом, наприклад, внизу - духова шафа, зверху - мікрохвильовка. Або дрібні побутові прилади друг над другом. Також в колону можна встановити духову шафу на рівні грудей домогосподарки, що набагато зручніше, ніж розташування на рівні пояса. В цьому випадку під плитою формують додатковий кухонну шафу, куди можна заховати необхідні для духовки аксессуари.- Другий спосіб - вбудовування в стільницю найбільш поширений. Він застосовується для установки пральних машин, посудомийок, виручених поверхонь, мийок. Також в стільницю може бути вмонтований кухонний комбайн. - Третій спосіб - доміно. Принцип полягає в складанні робочої зони з блоків-модулів, які можна скласти найзручнішим для себе образом.- Четвертий спосіб - вбудовування в ящик, його застосовують для малих побутових приладів, наприклад таких, як тостер, ломтерезка, кавоварка, міксер і так далі. - Окремо стоїть витяжка, яку найчастіше вбудовують відкритим способом, хоча є і витяжки, встановлені в шафу.
Останнім часом вбудована побутова техніка неймовірно популярна і не тільки тому, що відмінно виглядає, але ще й завдяки тому, що, вбудовувавши побутову техніку , можна значно заощадити корисну площу.
Вам знадобиться
  • Побутова техніка, меблі.
Інструкція
1
Переконайтеся, що купується меблі за розмірами відповідає побутовій техніці, яка буде вбудовуватися.
2
Визначтеся з типом монтажу вбудованої побутової техніки. Розрізняють декілька типів монтажу. Перший - вбудовування в ящик. Даний тип може використовуватися для малих домашніх побутових приладів. Другий варіант - відкритий спосіб монтажу, тобто той випадок, коли побутовий прилад вбудовується, але конструктивно він не зв'язується з меблями. Третій спосіб - вбудовування побутової техніки в стільницю: він досить часто використовується при установці варильних поверхонь, холодильників, пральних машинок та іншої техніки. Четвертий варіант - вбудовування за принципом «доміно»: з маленьких блоків-модулів, немов мозаїка, створюється робоча зона.
3
З урахуванням обраного вами способу встановіть вбудовувану побутову техніку в «нішу», передбачену для її розміщення. Закріпіть прилад.
4
Підключіть електроживлення приладу до розетки, що має заземлення. Підключати слід безпосередньо, тобто не використовуючи подовжувачі та перехідники.
Зверніть увагу
Пам'ятайте: вбудована побутова техніка повинна не тільки красиво виглядати, гармонируя зі стильовим рішенням дизайнерського оформлення, але і бути безпечною у використанні. Приділіть особливу увагу безпеці, адже вбудовуються прилади при некоректному підключенні можуть бути загрозою для життя.
Корисна порада
Пам'ятайте, що є три приладу, які монтують в колону: кавоварка, пароварка і мікрохвильова піч. Як правило, ці прилади розміщують один над іншим. Їх розташовують на рівні грудей. Дана побутова техніка відрізняється неймовірно красивим дизайном, а, значить, ховати її не варто: нею потрібно милуватися. Що ж стосується таких приладів, як гриль і фритюрниця, то ще недавно їх розставляли поверх кухонних шафок. Сьогодні ці чудесні побутові прилади монтують в стільницю.