Як включити прискорення запуску додатків. windows 7 запуск процесу з великим пріоритетом.

Завдання включення прискорення запуску додатків відноситься до розряду адміністрування. В операційній системі Windows версії ХР вона може бути вирішена стандартними засобами самої системи і не передбачає залучення додаткового програмного забезпечення.
Інструкція
1
За замовчуванням існують два режими роботи операційної системи Windows версії ХР: один - оптимізований під фонові додатки і сервіси і другий - що ставить на перше місце програми, запущені користувачем. Для того щоб відобразити використовувані настройки системи, необхідно викликати головне системне меню, натиснувши кнопку «Пуск», і перейти в пункт «Панель управління». Розкрийте посилання «Система» і перейдіть на вкладку «Додатково» в діалоговому вікні.
2
Натисніть кнопку «Параметри швидкодії» і ознайомтеся зі значеннями налаштувань системи. Всі додатки поділяються за рівнем пріоритету, визначального кількість процесорного часу, що надається обраному додатку та пріоритетом нитки.
3
Виберіть необхідні класи пріоритету для додатків: - реального часу (максимальний); - високий; - середній; - близький до нулю.Пріорітети нитки діляться за ознакою: - критичний по часу; - високий ; - вище середнього; - середній; - нижче середнього; - низький; - близький до нуля.
4
Зміна класу пріоритету програми можетбить здійснено за допомогою утиліти диспетчера задач. Перейдіть на вкладку "Процеси" і викличте контекстне меню вибраного додатка кліком правої кнопки миші. Вкажіть пункт «Пріоритет» та виберіть значення потрібного параметра.
5
Альтернативним методом зміни класу пріоритету потрібного програми служить створення командного файлу з потрібним параметром. Для цього використовуйте сінтаксісstart/класс_пріорітета ім'я_диска: полный_путь_к_исполняемому_файлу_программы. Зверніть увагу на те, що шлях повинен вказуватися саме до .exe-файлу, а не ярлику.
6
Автоматизуйте цю процедуру, створивши спеціальний пакетний файл з ім'ям high.bat: echo offstart/high% 1.Разместіте створений файл в каталозі SendTo свого користувача профілю і використовуйте контекстне меню потрібної програми для запуску з високим пріоритетом.
Кілька років тому космічні польоти вважалися винятковою прерогативою найбільш розвинених в науково-технічному відношенні держав. На перших ролях в космічній гонці були СРСР і США. І якщо радянські вчені одразу зробили вибір на користь одноразової багатоступінчастої ракети-носія, то американці зробили ставку на космічний корабель «Шаттл», який після космічного польоту міг повернутися на Землю, перетворившись на подобу літака. Таким чином, американський космічний корабель можна було використовувати багаторазово.
Втрата двох з п'яти американських кораблів привела до того, що кілька років тому програма «Шаттл» була закрита. І Росія - правонаступниця СРСР - зробилася фактичним монополістом в космічних перевезеннях, а головне - в керованих космічних польотах. В даний час вартість польоту одного американського астронавта на російському кораблі «Союз» коливається в межах 62 - 63 мільйонів доларів. «Союз» заслужено має славу дуже надійного корабля. Однак його вже можна вважати застарілим. Крім того, оскільки з розпадом СРСР зруйнувалися також багато економічні зв'язки між колишніми республіками, виробництво більшості деталей для «Союзу» було припинено. Їх тепер доводиться випускати невеликими партіями, що, природно, різко збільшує вартість самих деталей, і підвищує витрати на «Союз» .В останній час на прибутковий ринок космічних перевезень все наполегливіше намагаються вторгнутися приватні компанії. Наприклад, компанія SpaceExploration Technologies. Нею був спроектований і побудований приватний космічний корабель «Дракон», успішно запущений в космос 22 травня з аеродрому на мисі Канаверал, США. «Дракон», виведений на орбіту ракетою «Фалькон-9», використовувався в якості вантажного корабля для Міжнародної космічної станції. Причому, якщо всі колишні існуючі вантажні кораблі були одноразовими, тобто згоряли на зворотному шляху в щільних шарах атмосфери, то «Дракон» зможе повернутися на землю.Руководство компанії Space Exploration Technologies заявляє, що в разі успішної апробації в якості вантажного корабля, «Дракон »в майбутньому використовуватиметься і для перевезення людей. Він зможе за один рейс перевозити до 7-и осіб (в той час як «Союз» - максимум 3-х). Орієнтовна вартість перевезення одного астронавта - близько 20 мільйонів долларов.Нет сумніву, що приватні польоти в космос - справа недалекого майбутнього. Поки важко передбачити, чого тут може бути більше - плюсів чи мінусів. Зрозуміло, конкуренція завжди призводить до підвищення якості продукції або послуг, зниженню собівартості, розвитку технологій. З іншого боку, в боротьбі великих корпорацій за такий перспективний і вигідний ринок справа може дійти до вельми негативних наслідків.