Як представити дівчину батькам.

Рішення познайомити дівчину з батьками відбувається зазвичай тоді, коли ви готові надати відносинам якийсь важливий статус або підтвердити серйозність ваших намірів. Швидше за все, ваша улюблена чула тисячу історій про сварливих свекра, тому потрібно постаратися, щоб вона надмірно не переживала про те, яке справить враження. Цілком у ваших силах зробити так, щоб дівчина і батьки були зачаровані один одним.
Інструкція
1
Підготуйте дівчину і своїх батьків до майбутнього знайомству. Саме від вас більшою мірою залежить, яке у них складеться перше враження один про одного. Розкажіть коханої про основні захопленнях матері і батька, про теми, які краще не зачіпати в розмові, і про факти її життя, в які батьки вже присвячені. Якщо дівчина хоче купити невеликі презенти для ваших близьких, допоможіть їй у виборі, адже ви добре знаєте, чим можна здивувати старше покоління.
2
Поясніть батькам, що дівчина дуже багато значить для вас і попросіть їх поводитися доброзичливо, незалежно від того, сподобається вона їм чи ні. Коротенько опишіть звички та уподобання коханої, щоб близькі мали хоча б приблизне уявлення про те, з ким їм доведеться спілкуватися. Якщо ваша мама планує приготувати вечерю спеціально з цієї нагоди, розкажіть про смаки дівчини. Повірте, батькам теж хочеться справити на вашу обраницю приємне враження.
3
Уявіть свою дівчину і батьків один одному. Дізнайтеся заздалегідь і відразу оголосіть подрузі, як потрібно звертатися до вашим родичам: по імені-по батькові або менш офіційно. Почніть легку бесіду, яка допоможе всім адаптуватися до ситуації. Поступово розмова можна перевести на більш особисті теми. Швидше за все, батькам захочеться дізнатися подробиці з життя дівчини особисто від неї. Не відходьте надовго від коханої, щоб запобігти можливим неприємні запитання.
4
Контролюйте і свою поведінку. Намагайтеся не обіймати дівчину занадто відверто, навіть якщо вам дуже важко стримувати себе. Результатом таких обіймів може стати погане ставлення батьків до вашої коханої. Якщо ви станете проявляти ініціативу, близькі можуть подумати, що дівчина занадто доступна.
5
Намагайтеся не розтягувати знайомство на кілька годин. Вечері і невеликої бесіди буде цілком достатньо, інакше компанія може стомитися, адже цей день пов'язаний з великими заворушеннями. Обов'язково проводите дівчину додому або до таксі. Пам'ятайте, що для батьків дуже багато значить серйозність ваших відносин.
Корисна порада
Знайомство батьків з дівчиною можна влаштувати в ресторані. Це позбавить вашу маму від клопоту з приготування вечері. Тим більше, в цій обстановці ніхто не відчуватиме себе господарем ситуації.