Як почистити штучне хутро.

Штучний хутро використовується зараз не тільки для пошиття одягу, а й для різних покривал, килимків і навіть подушок. Як же бути, якщо хутро став брудним і потребує чищення? Прати його не можна, це однозначно, виріб з хутро а може втратити форму і свій зовнішній вигляд. Зате його можна почистити, тільки обережно, щоб не намочити основу хутро а. Цим ми сьогодні і займаємося, будемо чистити виріб зі штучного хутро а. Дотримуйтесь нашої покрокової інструкції.
Інструкція
1
Розчиніть трохи прального порошку в теплій воді. На 2-3 ст. ложки потрібен літр води. Збийте піну, дайте час порошку розчинитися.
2
Розташуйте річ так, щоб вам було зручно її чистити. Одяг повісьте на плечики, а покривало можна перекинути через перекладину.
3
Візьміть щітку і змочіть її в пінному розчині. Потім починайте чистити щіткою хутро строго по напрямку ворсу.
4
Зніміть вологою бавовняною тканиною залишки мильного розчину. Знімайте піну також як наносили її, у напрямку ворсу.
5
Протріть поверхню хутро а ще раз тільки вже сухою тканиною, наприклад махровим рушником. Коли залишите виріб сушитися, перевірте спрямованість ворсу, в якому напрямку він висохне в такому і залишиться.
6
Розчешіть хутро, коли він повністю просохне, щоб надати йому пишність. Якщо на речі є пляма, то досить обробити тільки це місце.
7
Змочіть серветку бензином, відіжміть її добре, потім протріть пляму на хутро е. Таку чистку можна робити з будь-яким штучним хутро ом крім каракуля. Після чистки вивісите виріб на свіже повітря, щоб воно добре провітрити. Є і ще один спосіб чистки штучного хутро а з використанням бензину.
8
Змішайте 2 склянки сухої картопляної муки зі склянкою бензину. Отриману масу втирайте в хутро. Потім струсіть річ і протріть хутро сухим, злегка підігрітим крохмалем. Він видалить залишки маси з картопляного борошна і бензину. Працюйте з бензином подалі від вогню, дотримуйтесь заходів безпеки.
9
Якщо ви збираєтеся чистити шубу зі штучного хутро а: Перевірте речовина, якою збираєтеся чистити річ на невеликому, малопомітній ділянці. Радимо вам чистити шубу тим же способом, про який ми говорили в 1-3 кроках. Не забудьте відпороти підкладку у шуби, її можна випрати окремо.
10
Якщо ви все ж боїтеся самостійно прийматися за чистку штучного хутро а, віднесіть річ в хімчистку, там з нею попрацюють професіонали.
Вироби з хутра завжди викликають захват у жінок. Так, як же приємно усвідомлювати, що така красива річ у тебе є. Але, як і за всіма красивими речами, за виробами зі штучного хутра необхідно доглядати. Чистити такі вироби - дуже просто, важливо пам'ятати деякі деталі.
Вам знадобиться
  • - пральний порошок;
  • - вода;
  • - ватні тампони;
  • - бавовняна тканина або махровий рушник.
Інструкція
1
Повісьте виріб, який вимагає чистки на плічка. Всі маніпуляції необхідно проводити дуже акуратно, адже ви можете зіпсувати штучне хутро дуже просто - для цього достатньо намочити його основу. Тому чистите хутро м'яко, не заливаючи його мильним розчином.
2
Зробіть мильний розчин - розчиніть 2 столових ложки порошку в теплій воді.
3
Для чистки візьміть сухий ватяний тампон (можна замінити чистою, сухою губкою), мокніть його в розчин і починайте акуратно чистити хутро. Видаляйте всі забруднення у напрямку ворсинок хутра .
4
Якщо на хутрі залишається мильна піна - найкраще її акуратно прибрати бавовняною тканиною. Пам'ятайте, що видаляти залишки піни потрібно також у напрямку ворсинок хутра .
5
Після того, як брудні місця стали чистими, пройдіться по хутру махровим рушником, ніжно витріть його. Не тріть хутро із зусиллям, витирайте тільки по напрямку того, як ви чистили хутро. Після цього залиште виріб просушитися приблизно на кілька годин.
6
Переконайтеся, що хутро повністю сухий, якщо так, можна приступати до його розчісування.
Зверніть увагу
Проконсультуйтеся у фахівців з чищення штучного хутра, адже його дуже легко зіпсувати. Деякі види штучного хутра вимагають окремого догляду, існують засоби, які спеціально для цього призначені. Для досягнення кращого результату проконсультуйтеся у знаючої людини.
Корисна порада
Якщо виріб зі штучного хутра забруднено лише в деяких місцях, не варто проводити чистку всій поверхні. Досить обробити саме ці забруднені місця. Візьміть для цього ватний тампон, намочіть його бензином і легко проведіть по забрудненню. Після такої чистки виріб необхідно досить довгий час потримати на відкритому повітрі. Всі інші етапи чистки ідентичні вищенаведеним етапам.