Як повернути гроші за покупку. Як повернути товар по накладеному платежу.

Взаємовідносини продавця і покупця регулюються федеральним законом «Про захист прав споживача» Згідно з ним, ви маєте право на повернення практично будь-якого товару. Як споживач ви повинні знати, як повернути гроші за покупку, щоб користуватися своїми законними правами в повній мірі.
Інструкція
1
Ви можете повернути як неякісний, так і товар належної якості. У другому випадку, єдиним обмеженням буде факт згадки технічно складного товару у переліку №55 непродовольчих товарів, які не підлягають обміну та поверненню. До них відноситься побутова електротехніка, фото- і відеоапаратура, електронні іграшки та ін. За відсутності у таких товарів серйозних несправностей, вам можуть їх тільки відремонтувати по гарантії.
2
Однак якщо технічно складний товар має істотні технічні дефекти і не виконує своїх функцій, знаходиться в гарантійному ремонті в цілому більше 30 днів, гроші за нього ви можете повернути, написавши заяву на ім'я директора магазина.
3
Решта якісні товари, що не увійшли до згаданого переліку, ви можете повернути продавцеві не тому, що вони перестали вам подобатися, а тільки з кількох причин: не влаштували габарити, фасон, забарвлення або комплектація. Відповідно до закону, продавець повинен в цьому випадку замінити товар на більш підходящий і перерахувати його вартість. Але в тому випадку, якщо із запропонованих вам на заміну моделей нічого не підійшло, гроші вам зобов'язані повернути.
4
Повернути гроші за покупку невідповідної якості вам повинні відповідно до ст. 4 закону. У ній говориться, що продавець зобов'язаний надати покупцю тільки товар належної якості. Ось на цю статтю-то і необхідно послатися, коли ви будете писати заяву на ім'я директора магазину з проханням повернути вам гроші .
5
Окремо слід згадати мобільні телефони, які, якщо виходити з положень ст. 18 закону, не є технічно складною продукцією. Ви маєте право вимагати заміни, а, в разі відсутності аналогічної за ціною і якістю моделі, і повернення грошей протягом усього гарантійного строку. А він у телефонів становить 2 роки. Навіть при наявності прихованих дефектів, які можна виявити тільки в процесі експлуатації, якщо ви не завантажували в телефон стороннє програмне забезпечення, вимагайте повернення грошей в магазині, де він був придбаний.