Як швидко навчитися грати на гітарі.

Розучити десяток-другий акордів на гітарі не складе особливих труднощів. Головне - мати почуття ритму, а з цим у більшості повний порядок. Бажання, завзятість, і буквально через місяць безперервних занять можна порадувати друзів і близьких грою на гітарі .
Інструкція
1
Купуйте обов'язково буклет з табулатурами.
2
Візьміть інструмент і сядьте. Для гітариста дуже важлива посадка. Але кожен повинен підібрати її сам.
3
Затисніть лівою рукою будь струни на грифі, а праву тримайте біля «розетки гітари». Звірившись з табулатурами візьміть акорд Am. Проведіть правою рукою по струнах, добийтеся хорошого звуку. Тепер підніміть всю комбінацію лівої руки на один сантиметр над струнами і опустіть назад. Слідкуйте, щоб пальці лівої руки запам'ятали постановку. Проробіть цю вправу кілька разів. Не забувайте про праву руку, і кожен раз проводите їй по струнах.
4
Наступний акорд E, повністю повторює перший струною вище. Повторіть першу вправу, але з другим акордом. Намагайтеся щоразу домагатися гарного звучання.
5
Наступна вправа - зміна акордів, Слідкуйте, щоб комбінація пальців лівої руки зберігалася при зміні позиції.
6
Є два основних прийоми гри на гітарі : бій і перебір. На перших заняттях обмежтеся боєм. Розташуйте кисть правої руки паралельно струнах в районі розетки. Затисніть великий і вказівний пальці, немов ви хочете чиркнути сірником по стіні, і проведіть по струнах вниз і вгору. Має вийти легке торкання. Повторюйте прийом, поперемінно збільшуючи і зменшуючи темп.
7
Добийтеся автоматичної постановки рук. Поступово додавайте нові акорди з буклету: Dm, Em, C, G, H, B. Тренуйтеся по кілька годин на день. Якщо з'явиться біль у пальцях, зробіть перерву. З часом на кінчиках пальців утворюються мозолі, і біль поступово пройде.
8
Продовжуйте працювати над технікою і переходите до розучування нескладних пісень, які можна знайти в інтернеті. Вдосконалюйтесь кожен день. Слухайте різну музику, вивчайте нові способи побудови акордів. Це допоможе вам краще відчувати особливості звучання. Через місяць безперервних занять з'явиться невеликий досвід і впевненість, що ви чогось, навчилися.
Зверніть увагу
Щоб навчитися грати за місяць, рекомендується щодня тренуватися не менше 3-4 годин.
Корисна порада
Чистота і краса звуку залежать від сили, з якою ви притискуєте струни пальцями лівої руку. Чим міцніше придавлює - тим чистіше звучання.