Як зберегти зображення gif. Як переробити gif статичний в звичайний.

Щоб скористатися зображенням-анімацією в своїх цілях, наприклад, для подальшого редагування, його необхідно скопіювати з інтернет-сторінки. При збереженні та редагуванні gif-файлів слід дотримуватися деяких правил.
Вам знадобиться
  • - програма Gimp.
Інструкція
1
Для збереження файлу-анімації на жорсткий диск з інтернет-сторінки необхідно запустити браузер, відкрити нову вкладку, перейти за потрібною адресою і зробити копіювання. Як правило, це можна зробити через контекстне меню, використовуючи команди «Зберегти зображення як ...».
2
У вікні, виберіть опцію «Зберегти файл» і натисніть клавішу Enter або кнопку «ОК». Перед вами з'явиться нове вікно, в якому варто вказати папку збереження та назва файлу. Натисніть кнопку «Зберегти» і дочекайтеся закінчення завантаження зображення.
3
Для редагування анімаційних графічних файлів необхідно використовувати спеціальне програмне забезпечення, наприклад, безкоштовний редактор Gimp, який набув поширення у багатьох операційних системах. Запуск програми здійснюється після подвійного кліка по ярлику на робочому столі.
4
В головному вікні програми натисніть верхнє меню «Файл» і виберіть пункт «Відкрити» або натисніть клавіші Ctrl + O. У діалоговому вікні вкажіть каталог, в якому знаходиться gif-файл, виділіть зображення і натисніть кнопку «Відкрити» . Найскладніше в будь графіку - редагування анімаційних картинок, вони часто дають деякі спотворення, які добре помітні в підсумковому варіанті. Тому редагувати слід обережно.
5
Після завершення редагування приходить час збереження gif-файлу на комп'ютері. Перед операцією фізичного збереження необхідно оптимізувати поточне зображення. Для цього відкрийте верхнє меню «Фільтри», виберіть розділ «Анімація» і клацніть по рядку «Оптимізація». Дана операція видаляє повторювані картинки з вашого файлу, а також зайвий «піксельний сміття».
6
Зберегти файл можна стандартним способом: відкрити меню «Файл» і вибрати опцію «Зберегти як». Тут необхідно вказати каталог збереження, ім'я файлу і натиснути клавішу Enter.
В фотошопі є панель Animation, в якій можна створювати різні анімовані картинки. Також вона вміє сама конструювати проміжні стадії руху об'єктів. Для того щоб скористатися цією функцією, потрібно помістити об'єкт на шар з прозорим фоном, задати початковий і кінцевий кадри, після цього програма автоматично створить задану кількість проміжних кадрів, вам не потрібно буде займатися цією рутинною роботою.
Інструкція
1
Створіть новий документ, в ньому на прозорому шарі намалюйте або помістіть туди той об'єкт, який хочете анімувати. Виконайте пункт головного меню Window - Animation. Перед вами з'явиться перший кадр. Візьміть інструмент Move і перемістіть вашу фігуру в початок траєкторії руху. Після цього внизу на панелі Animation натисніть на кнопку з випливали підказкою Duplicates Selected Frames.
2
Тепер у вас є два однакових кадру. За допомогою інструменту Move перемістите ваш об'єкт в кінцевий пункт траєкторії руху. Після цього другий кадр на панелі Animation поміняється, на ньому буде нове положення об'єкта. У вас повинен бути активним другий кадр. Натисніть на кнопку Tweens Аnimation Frames. Після цього відкриється діалогове вікно Tween. У ньому зі списку Tween With виберіть Previous Frame, вкажіть, скільки кадрів необхідно створити. Чим більше кількість кадрів, тим більше плавним буде рух об'єкта.
3
Після того, як в фотошопі буде створена ланцюжок проміжних рухів фігури, натисніть кнопку Plays Animation і оцініть те, що вийшло. За допомогою цієї методики можна робити досить складні анімовані ролики. Тільки майте на увазі, що якщо у вас складна анімація з великою кількістю кадрів, то комп'ютера може не вистачити оперативної пам'яті і при збереженні фотошоп закриється без попередження.
4
Для того щоб зберегти результат, виконайте пункт головного меню File - Export - Video Preview. Інший варіант збереження - це File - Save For Web, виберіть формат зображення.gif".