Як зав'язувати тюрбан. Як зробити тюрбан.

Чи всі знають, що таке тюрбан , і для чого його носять? Тюрбан певного кольору в деяких країнах має символічне значення. Наприклад, тюрбан и чорного кольору носять таліби, а зелені - ті, хто здійснює паломництво. Але зараз в моді тюрбан и будь-якого кольору. Для того щоб виготовити тюрбан , потрібна тканина. Підійде і звичайний хустку, а так же майстерність рук і досвід. Спробуємо змайструвати тюрбан ? Ми будемо майструвати тюрбан з тканин прямокутної і квадратної форм. Дотримуйтесь нашої покрокової інструкції.
Інструкція
1
Для початку краще взяти тканину, яка не буде ковзати, на ній навчитися буде набагато легше. Такий вид тюрбан а підійде для тканини прямокутної форми.
2
Накрийте всю потиличну частину голови хусткою. Слідкуйте, щоб голова була рівно посередині матерії, а вільні кінці хустки були однаковими по довжині. З'єднайте тепер кінці хустки разом. Схрестіть кінці шарфа на лобі, злегка затягніть. Обверніте лоб, і виведіть кінці хустки на потилицю.
3
На потилиці зав'яжіть їх у вузол. Заведіть залишилися кінчики хустки на лоб і зав'яжіть на вузлик, а решту тканину сховайте в складках тюрбан а. Краще залишати кінчики побільше, їх легше закріпити в складках, маленькі ж можуть бути видні. Тюрбан готовий!
4
Тепер спробуємо зробити тюрбан з шовкової тканини, це буде трохи складніше, тому що тканина, швидше за все, буде ковзати. Підійде будь шовкову хустку розміром 90x90 см. Складіть хустку навпіл так, щоб вийшов трикутник. Закрийте хусткою всю потиличну частину. Також стежте, щоб вільні кінці хустки були однаковими по довжині.
5
З'єднайте кінці хустки разом на лобі. Візьміть кінці хустки і перехрестите їх на лобі. Оберніть голову, тепер кінці хустки повинні опинитися у вас на потилиці, зав'яжіть там хустку на вузол.
6
Підніміть залишився куточок хустки вгору і заткніть його за вузол, який ви зав'язали. Тюрбан готовий! Ви можете носити його і в холодну погоду і влітку, захищаючи голову від сонця.
7
Вважається, що хустку можна зав'язувати не просто на голову, але і на головний убір. Для створення деяких тюрбан ов йде близько 20 метрів матерії. Експериментуйте!
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=9xL7U0lc170
Тюрбан - справжня знахідка для тих, хто хоче помітно, яскраво і елегантно виділитися з натовпу. Цей прикраса голови підкорює своєю оригінальністю і не тільки захищає ваше волосся від сонця спекотним літом, а й здатне послужити повноцінним доповненням до наряду на світському заході. Не кажучи вже про те, що тюрбан може бути гідною заміною зачісці, якщо на укладку зовсім немає часу. Але не кожна модниця знає, як правильно пов'язати тюрбан.
Інструкція
1
Візьміть красивий хустку, шарф або шматок вподобаної тканини бажано прямокутної або квадратної форми. Для особливо складних варіантів може піти до 15 метрів. Врахуйте, що шифон або інша змінна матерія насилу триматиметься на голові і для новачків процес зав'язування тюрбана затягнеться. Ідеальним матеріалом буде бавовняна тканина. Варіацій може бути багато, все залежить від того, з чим ви будете його носити: платтям, пальто, купальником, костюмом.
2
Покрийте голову обраної тканиною. Якщо у вас довге волосся, попередньо зберіть їх нагорі і закріпіть. Тим самим буде куди більше гарантії, що тюрбан при носінні не скривився, чи не з'їде набік і не розвалиться завчасно. Простежте, щоб довжина хустки з обох сторін була пропорційною, інакше тканини при обгортанні голови з одного боку може не вистачити і потрібно буде все починати спочатку. Якщо ви все ж вибрали шовкову хустку, складіть його навпіл і вже отриманим трикутником також покрийте потилицю, залишаючи з боків кінці рівної довжини.
3
З'єднайте звисаючі кінці і акуратно виведіть їх на лобову частину голови, закріпивши посередині хрестом. Намагайтеся затягувати тканину більш-менш щільно, щоб тюрбан тримався якомога довше.
4
Таким же чином заведіть залишилися кінці хустки назад на потилицю, скріпивши вузлом. Ті, хто вже набив руку в зав'язуванні тюрбана, роблять варіанти складніше - з «черепашкою», кіскою навколо голови. Якщо ви теж вирішили ризикнути заради такої краси, скористайтеся простий шпилькою для закріплення. Кінці не обгортати, а скручуйте джгутиками. Або ж плетіть звичайну косичку, якою потім по тій же схемі, що й простий тюрбан, будете обгортати голову.
5
Повторіть процес обгортання тканиною і знову закріпіть вузлом на лобі. Решта кінці акуратно сховайте під складочки. Чим довша будуть кінчики, тим краще вони будуть триматися в збірках тканини. Короткі кінці часто випадають з тюрбана.