Як змінити колір панелі пуск. Як в 7 змінити колір панелі завдань.

Елемент, на якому розміщена кнопка « Пуск », називається «Панель завдань». В операційній системі Windows дану панель можна налаштувати на власний розсуд, у тому числі і змінити її колір.
Інструкція
1
Вид панелі задач визначається обраною темою Windows. Ви можете завантажити вподобану тему з мережі інтернет або підібрати підходящий варіант оформлення з наявної на комп'ютері колекції. Встановити тему можна кількома способами.
2
Частина користувальницьких тем (знайдених вами в мережі інтернет або створених самостійно) може мати розширення .msstyles. Щоб встановити таку тему, пройдіть в директорію, в яку ви зберегли файл .msstyles, і клацніть по ньому лівою кнопкою миші. Вид панелі задач і інших елементів зміниться. Якщо з відкриттям файлу виникають проблеми, слід інсталювати на комп'ютер і запустити утиліту Universal Theme Patcher або UXTheme Multi-Patcher, після чого повторити операцію.
3
Інша частина тем має розширення .theme. В такому форматі можуть бути як користувальницькі, так і стандартні теми з колекції Windows. Змінюються вони за допомогою компонента «Екран». Клацніть якому вільному місці робочого столу правою кнопкою миші. Виберіть пункт «Властивості» в контекстному меню. Відкриється нове діалогове вікно.
4
Альтернативний варіант: в меню « Пуск » виберіть «Панель управління», клікніть по значку «Екран» лівою кнопкою миші в категорії «Оформлення і теми». Якщо «Панель управління» відображається в класичному вигляді, виберіть значок «Екран» відразу. У вікні, зробіть активною вкладку «Тема».
5
Встановіть за допомогою списку, що випадає в групі «Тема» нове оформлення для Windows і застосуєте настройки. Разом з темою зміниться і колір панелі задач з кнопкою « Пуск ». Якщо в списку не виявилося тієї теми, яку ви хочете встановити, вкажіть до неї шлях.
6
У тому ж полі «Тема» перейдіть до кінця вниз і виберіть пункт «Обзор». У вікні, перейдіть в директорію, де зберігається тема, виділіть потрібний файл у форматі .theme лівої кнопкою миші і натисніть кнопку «Відкрити». Оцінивши вид на ескізі, збережіть зміни, натиснувши на кнопку «Застосувати».
7
Існує й інше рішення: перейдіть у вікні «Властивості: Екран» на вкладку «Оформлення». В групі «Колірна схема» виберіть за допомогою списку, що випадає то оформлення, яке вам підходить. Застосуйте нові налаштування і закрийте вікно властивостей.