Як поставити знак цитати. оформлення цитат і посилань в тексті якщо не знаєш чия цитата.

В типографіці « знаками цитати» - quotation marks - називаються різні типи лапок, але серед звичайних користувачів комп'ютерів так позначають найчастіше знак копірайту. Цього значка немає на стандартній комп'ютерній клавіатурі, тому для його вставки в текст доводиться використовувати можливості різного програмного забезпечення.
Інструкція
1
Найпростіше для вставки знака використовувати ресурси операційної системи. Встановивши курсор введення в потрібну позицію тексту, натисніть клавішу Alt і утримуйте її. Іншою рукою на додатковій клавіатурі наберіть код символу в Юнікод-таблиці 0169. Потім відпустіть Alt і операційна система вставить значок в текст.
2
Якщо користуватися цифровою клавіатурою вам незручно, задійте стандартну програму ОС, яка називається «Таблиця символів». Щоб її запустити, відкрийте головне меню натисканням клавіші Win, наберіть «таб» і натисніть клавішу Enter. Пошукова система ОС зрозуміє вас з трьох букв, розшукає і запустить потрібну програму.
3
Знайдіть символ в таблиці додатка і двічі клацніть по ньому мишкою - значок з'явиться в полі «Для копіювання». Натисніть кнопку копіювати, перейдіть в набирається документ і вставте вміст буфера обміну натисканням комбінації клавіш Ctrl + V.
4
При роботі в текстовому процесорі Microsoft Office Word можна використовувати можливості самого додатка. Наприклад, введіть шістнадцятковий код символу 00A9 (тут A - латинська), а потім натисніть клавіші Alt + X. Код буде замінений значком копірайту.
5
В Word є і власний аналог системного додатка «Таблиця символів». Щоб він з'явився на екрані, перейдіть на вкладку «Вставка» і виберіть пункт «Інші символи» у випадаючому списку «Символ». Відшукавши значок, виділіть його в таблиці і натисніть кнопку «Вставити». Після першого використання знак з'явиться в хіт-параді символів топ-20 і вам більше не доведеться шукати його в таблиці. Для виклику буде досить відкрити список, прив'язаний до кнопки «Символ», і вибрати знак копірайту в двадцятці найбільш використовуваних символів.
6
Для вставки цього знаку в HTML-сторінки найкраще використовувати символьні примітиви цієї мови. Знаку копірайту відповідає код & copy; - Помістіть його в потрібне місце вихідного коду і браузер відобразить символ в завантаженої сторінці.