Як зробити антицелюлітне масло.

Для усунення целюліту пропонується величезний вибір ліпосомних кремів. Проте їх дорожнеча не гарантує ні якість, ні результат. А між тим, є кілька рецептів приготування антицелюлітного масла в домашніх умовах, причому компоненти, що входять до його складу, цілком доступні, а спосіб застосування такий самий, як у крему.
Вам знадобиться
  • - будь-яке рослинне масло;
  • - полин звичайний;
  • - насіння соняшнику;
  • - оцет столовий;
  • - ефіфрние масла ялівцю, герані, гвоздики, лимона, троянди.
Інструкція
1
Існує кілька рецептів антицелюлітного масла. Вони відрізняються і за складом і за способом приготування. В якості основи береться масло оливи, кедрового горіха, насіння соняшнику, кукурудзи та авокадо. А в якості додаткових коштів різні рослини, здатні впливати на шкіру, зменшувати жирові відкладення і підсилювати кровообіг. Такими властивостями володіє полин звичайний, ялівець, каштан кінський, троянда, герань, гвоздика, лимон, грейпфрут. Причому для приготування масла можна використовувати їх як у свіжому подрібненому вигляді, так і вигляді екстрактів і ефірних олій.
2
Для приготування антицелюлітного масла з полину пляшку ємністю 0,5 л заповніть на 2/3 насінням соняшнику. Додайте 2 ст.л. оцту і 4 ст.л. свіжої подрібненої трави полину звичайного. Щільно закривши тару, поставте її на добре освітлене місце. І протягом 2 тижнів вранці і ввечері збовтувати. При взаємодії всіх компонентів насіння почнуть виділяти масло , яке просочиться біологічно активними речовинами полину. Тому в готовому вигляді воно має бути з вираженим запахом цієї рослини. Застосовуйте цей засіб в процідженому вигляді для масажу уражених целюлітом ділянок шкіри.
3
Для приготування масла з додаванням ефірних масел дотримуйтесь наступну пропорцію. На 2 ст.л. будь-якого рослинного масла 3 краплі ефірного. Причому можете поєднувати кілька видів масел, наприклад, ялівцю, гвоздики і грані. В цей рецепт ще додають 2 ст.л. меду. Цей засіб також застосовується для масажу місць, уражених целюлітом.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=mPb4LbpiPoE
Корисна порада
Оскільки на ефірні масла може бути індивідуальна реакція, перед приготуванням будь-якого засобу з їх сіпользованіем зробіть тест на переносимість. Нанесіть незначна кількість масла на шкіру за вухом або на сгибательную частина ліктя. Якщо протягом декількох хвилин не послідувало будь-якої реакції, можете сміливо його застосовувати. Якщо для приготування антицелюлітного масла використовується кілька компонентів, зробіть тест на кожен окремо.