Як знайти тренера з фітнесу.

Щоб домогтися хороших результатів в спортзалі, важливо не тільки регулярно відвідувати тренування і підібрати оптимальну для себе навантаження. Потрібно ще знайти хорошого тренера , здатного допомогти вам у досягненні мети - красивої фігури і відмінного самопочуття.
Інструкція
1
Не поспішайте записуватися в перший-ліпший клуб. Вирішивши серйозно зайнятися фітнесом, зберіть інформацію про всі цікавлять вас залах, а по можливості і про тренера х, працюючих в них. Вам можуть допомогти міські тематичні форуми - в рубриках «Спорт», «Краса і здоров'я» зазвичай чимало бажаючих поділитися своїми успіхами і координатами людей, що допомагають домогтися настільки вражаючих результатів.
2
Вибравши фітнес-клуб, вирушайте туди. Необов'язково купувати абонемент - багато залів готові надати новачкам право пробного відвідин. Скористайтеся ним.
3
Виберіть цікавить вас напрям - одне або декілька. Поспілкуйтеся з дівчатами, які працюють у приймальні. Уточніть, які тренери ведуть заняття, які їхні дипломи, сертифікати та інші досягнення. Дізнайтеся, хто вважається місцевою «зіркою». Зіставте ці відомості з тими, що ви вже зібрали.
4
Поговоріть з обраним тренером. Вам повинно бути комфортно спілкуватися з ним. Ідеально, якщо ваші погляди на частоту занять, систему навантажень та інші важливі моменти збігаються. Вирішіть, чи подобається вам спілкування з цією людиною, адже він повинен стати для вас авторитетом, гуру. Це найсильніша мотивація для занять, а значить, запорука майбутнього успіху.
5
Переконайтеся, що тренер розуміє, навіщо ви прийшли в зал. Якщо ви бажаєте швидко схуднути, а викладач намагається переконати вас, що для вас важливіше рельєфні м'язи, швидше за все, ви не зможете працювати разом.
6
Якщо вас все влаштовує, відвідайте пробне заняття - воно може бути платним або безкоштовним, залежно від політики клубу. На практиці ви зможете оцінити, як викладач веде тренування, наскільки доступно пояснює і показує вправи. Хороший спеціаліст повинен уважно стежити за навантаженням, а під час групових занять - приділяти час і увагу кожному учаснику.
7
Оцініть загальну атмосферу занять. Занадто гучна, дратівлива музика, запах фарби в свіжовідремонтованому залі, слизька підлога, неприємні люди в групі - подібні дрібниці навряд чи зможуть мотивувати вас на наполегливі заняття. Обстановка в залі повинна бути нейтральною, щоб ви змогли без перешкод сконцентруватися на тренуваннях.
8
Закінчивши заняття, обговоріть з тренером свої перспективи. Попросіть його визначити, яка програма вам підходить. Хороший фахівець не відішле вас до стійки реєстрації, а запропонує власне вирішення питання - наприклад, доповнити силові тренування заняттями йогою, а замість степ-аеробіки порекомендує танцювальні вправи. Якщо вам це підходить, сміливо купуйте абонемент - швидше за все, ви знайшли свого тренера .