Як назвати жіночу групу. назва інструментальної жіночої групи.

Назва - візитна картка групи. Підходити до його вибору потрібно дуже серйозно, адже під цим ім'ям будуть проходити всі виступи. Назва повинна бути яскравим, впізнаваним і обов'язково асоціюватися з учасниками колективу. Такі питання повинні обговорюватися всіма членами групи, а не одноосібно засновником або керівником.
Інструкція
1
Перш за все, потрібно врахувати, що придумати щось абсолютно нове вам навряд чи вдасться. Тому почніть з простого пошуку асоціацій. Назва музичної групи повинно бути яскравим, гарним і нести смислове навантаження.
2
Важливу роль відіграє те, якого виду творчості присвячена діяльність вашого колективу. Очевидно, що для будь-якого напрямку можна знайти стереотипи в назвах. Так, жіночі танцювальні колективи часто мають в назві приставку "Dance". Постарайтеся піти від подібних нав'язливих стандартів.
3
Вибираючи назву, варто проаналізувати вік учасниць групи. Наприклад, жінкам за тридцять було б занадто вульгарно назватися «Вишенька» або «полунички», а колективу дівчат 16-20 років вже неактуальні за віком дитячі назви.
4
Цілком вдалим рішенням буде відобразити в назві стиль музики або танців. Не обов'язково це мають бути прямі приставки кшталт «Рок- ...» або «Поп- ...». Підберіть асоціації, які будуть прості для сприйняття публікою. Наприклад, «Шахерезади» - для жіночої групи, що займається східними танцями.
5
Багато популярних групи створили назва шляхом складання перших букв або цілих складів імен чи прізвищ учасників колективу. Спробуйте і ви поекспериментувати з ініціалами. Вони можуть навіть скластися в осмислене слово або словосполучення.
6
Почерпнути натхнення для створення назви групи можна в спільних інтересах. Напевно дівчата-учасниці проводять разом багато часу, і є те, що подобається їм усім: журнали, магазини, клуби, види спорту, квіти і т.д. Може вийти продуктивна розмова, в ході якої народяться цікаві ідеї про назву.
7
Спробуйте використовувати іноземні слова в назві вашого колективу. Якщо ви вже напрацювали якусь базу варіантів назв російською мовою, спробуйте перевести їх на англійську, німецьку, французьку мову і т.д. Можливо, вам зустрінеться цікаве, більш гармонійне звучання тих же словосполучень.
8
Ім'я колективу має бути помітним і незабутнім, тим більше, якщо мова йде про жіночу групі, яких на естраді дуже багато. Навіть якщо вам не вдалося придумати оригінальної назви або ви свідомо вирішили зробити його стереотипним, постарайтеся вкластися в одне або два слова, не більше.