Як вибрати друкарню.

Ринок друкованих послуг сьогодні характеризується великою різноманітністю пропозицій. Оскільки друкарень вельми багато, вибрати одну з них нелегко. Докладний аналіз ринку і чітка постановка цілей допоможуть прийняти вірне рішення.
Вам знадобиться
  • - телефон;
  • - інтернет.
Інструкція
1
Подумайте над основними параметрами продукції, яку б ви хотіли отримати в результаті. Сьогодні багато друкарні мають досить вузьку спеціалізацію, що прямо позначається на якості робіт. Як для вас, так і для виконавця доцільна максимально точна картина бажаної роботи. Розберіться з форматами друку, типами паперу, розгляньте всілякі варіанти виконання.
2
Візьміть будь-який електронний довідник і виберіть з нього контактні дані друкарень, які можуть надати вам необхідну послугу. Запитайте прайс-листи і порівняйте ціни. Проте в даному випадку не прагнете вибрати друкарні з найбільш низькою вартістю, оскільки якість підсумкової роботи може вас розчарувати.
3
Ознайомтеся з портфоліо виконаних робіт, а також відгуками клієнтів на сайті обраних компаній. Якщо у вас є можливість, спробуйте знайти готову продукцію у вільному продажу. Так ви зможете отримати об'єктивне уявлення про рівень друкарні, не пов'язане з її рекламними ходами.
4
Складіть технічне завдання для друкарні. Включіть в нього всі основні вимоги та побажання, що стосуються вашого замовлення. Постарайтеся не упустити жодної дрібниці, оскільки далеко не всі ваші побажання очевидні для замовника. Майте на увазі, що навіть дрібниця (наприклад, додавання одного кольору) може суттєво вплинути на підсумкову вартість замовлення.
Зверніть увагу
Дизайнерський макет для друку найчастіше краще замовляти не в самій друкарні, а у окремого спеціаліста. Незважаючи на те, що великі друковані компанії виконують і дизайн продукції, що виготовляється, така робота є для них другорядною. В даному випадку якість і творчий підхід можуть вас не влаштувати.
Корисна порада
Попросіть менеджера типографії показати вам зразок аналогічної продукції. Якщо ваш готове замовлення буде відрізнятися від показаного варіанту, у вас будуть всі підстави висувати претензії виконавцям.