Як зберегти дерев'яний будинок.

Дерев'яний будинок відноситься до екологічно чистих будовам - це є перевагою. Щоб будова тривало не було схильне руйнування, необхідно захистити його спеціальними хімічними складами, що перешкоджають появі грибка, жучків-червиць, і ізолювати від вологи, згубно діє на дерево.
Вам знадобиться
  • - біозащитниє антисептики;
  • - гідроізоляція;
  • - пароізоляція;
  • - бітумна ізоляція;
  • - кисть;
  • - краскопульт.
Інструкція
1
Природне походження деревини чудово підтримує мікроклімат будови. Незважаючи на це її особливу перевагу перед усіма іншими будівельними матеріалами, незахищене дерево може зруйнуватися без додаткової обробки за дуже короткий проміжок часу. Щоб цього не трапилося, подбайте про збереження будинок а вже на початковому етапі його будівництва.
2
Після установки фундаменту проведіть ретельну гідроізоляцію. Цемент має особливість вбирати вологу. Якщо ви не прийміть заходів щодо захисту нижніх вінців будови, вони почнуть руйнуватися в перші ж роки після завершення будівництва. Шар гідроізоляції укладайте на фундамент і на цокольні ряди. Така подвійна ізоляція надійно захистить вінці від вологи, що надійно запобіжить руйнування. Також не забувайте про вентилирующих шахтах. Весь підвальний поверх повинен мати наскрізний продув.
3
Для стін і перегородок дерев'яного будинок а використовуйте спеціальний хімічний склад. На будівельному ринку в широкому асортименті представлені хімічні антисептичні засоби з біозахисними і вогнестійкими наповнювачами. Обробку проводите пензлем або за допомогою фарбопульта. Після висихання першого шару наносите другий через 24 години. Сучасні антисептики надійно захищають дерев'яні конструкції від руйнування, жучків-червиць, цвілі і вогню.
4
Всю підвальну частину обробіть спеціальної рідкої бітумної гідроізоляцією. Склад дуже густий і надійно охороняє підвал від проникнення вологи, що додатково захищає будова від руйнування.
5
Для захисту стелі використовуйте пароізоляційні та гідроізоляційні матеріали. Укладаються вони потрійним шаром. Спочатку із зовнішнього боку постеліть шар пароізоляції, на нього закріпіть гідроізоляцію і знову закрийте всі пароізоляційним матеріалом. Це запобіжить конденсацію теплого і холодного повітря і захистить несучі конструкції стелі від руйнування.