Як отримати візу в Таджикистан.

Ваша поїздка в Таджикистан може бути пов'язана з туристичними, діловими та іншими цілями. У кожному разі, перед відправленням в цю країну бажано дізнатися, чи потрібна вам віза і як її при необхідності можна отримати.
Інструкція
1
Оформіть закордонний паспорт, якщо не зробили цього раніше. Він знадобиться вам навіть при перетині кордону в безвізовому режимі. Отримати цей паспорт можна в районному відділенні ФМС. Його оформлення займає від одного до трьох місяців, залежно від того, чи живете ви там, де зареєстровані. Якщо ні, процес вивчення вашої анкети займає більше часу.
2
Якщо у вас є закордонний паспорт, перевірте, чи не спік чи ще його термін дії. Звичайний паспорт дійсний п'ять років, а документ нового зразка - десять.
3
Дізнайтеся, чи є у вас взагалі необхідність отримувати візу. Громадяни Росії і ще кількох десятків держав, повний список яких наведено на сайті посольства Таджикистан а у Москві, не потребують візи для короткострокової поїздки в країну. При діловою або туристичною поїздці необхідну позначку в закордонний паспорт вам поставлять при в'їзді в країну, в аеропорту або на кордоні при в'їзді на залізничним або автомобільному транспорті.
4
Якщо вам потрібно приїхати в Таджикистан більше, ніж на 45 днів, візу потрібно буде оформляти в посольстві. Для цього зберіть пакет документів, що залежить від ваших цілей перебування в країні. Наприклад, студентам потрібно буде пред'явити запрошення від навчального закладу, а людині, що надходить на роботу - від роботодавця.
5
Прийдіть в посольство Таджикистан а в робочий час з усіма документами. У Москві воно знаходиться за адресою Гранатний провулок, 13. На місці заповніть анкету на візу і прикладіть до неї фотографії паспортного зразка. Передайте співробітникові ваші документи, анкету і закордонний паспорт, а також оплатіть мито для оформлення візи. Сума залежить від типу візи і може скласти від восьмисот до шести тисяч рублів.
6
Дочекайтеся оформлення вам візи. Розгляд документів займає від трьох до семи днів. Після цього терміну або після дзвінка з візової служби відвідайте посольство ще раз і завірите свій паспорт з візою.