Як в Фотошопі зробити очі іншим кольором.

Перефарбувати очі на знімку можна за допомогою накладання шару з кольором або коригувальним фільтром. Для того щоб не поміняти кольори на всій фотографії, варто обмежити маскою область застосування ефекту.
Вам знадобиться
  • - програма Photoshop;
  • - фотографія.
Інструкція
1
Відкрийте знімок, з яким збираєтеся експериментувати, в програмі Photoshop, застосувавши для цього опцію Open меню File. Зробіть основним колір, в який потрібно перефарбувати очі , якшо по верхньому з двох зразків, розташованих в нижній частині палітри інструментів.
2
Увімкніть інструмент Pen Tool в режимі Shape Layers і з його допомогою створіть фігуру, повністю перекриває райдужну оболонку очі . Накладіть шар з фігурою на фотографію в режимі Color або Overlay. Перефарбуйте друге око таким же способом. Колір фігури нескладно поміняти, два рази клікнувши по піктограмі шару.
3
Для зміни кольору очей можна скористатися коректувальних шаром. Виділіть обидва очі , скориставшись для цього інструментом Lasso Tool в режимі Add to selection. Опцією Hue/Saturation групи New Adjustment Layer меню Layer вставте поверх фотографії шар з фільтром. Змініть забарвлення обох очей, зсунувши в строну регулятор параметра Hue в настройках фільтра. Корекція виявиться застосована тільки до області знімка, обмеженою виділенням.
4
Цікавий ефект можна отримати, перефарбувавши частина райдужної оболонки. Щоб це зробити, додайте поверх знімка прозорий шар, застосувавши опцію Layer групи New меню Layer. Виберіть Color як режим накладення створеного шару.
5
Включивши інструмент Brush Tool, зафарбуйте область навколо зіниці. Розмажте краю кольорового плями в сторону від центру очі , застосувавши інструмент Smudge Tool з величиною параметра Strength в межах вісімдесяти відсотків.
6
В процесі накладення на знімок коригуючих шарів з різними настройками стежте за тим, щоб відблиски в очі х, які були присутні на вихідному знімку, не опинилися затемнені. Якщо це сталося, об'єднайте видиму частину зображення в один шар клавішами Ctrl + Alt + Shift + E, увімкніть інструмент Dodge Tool і освітлити відблиски.
7
Для збереження файлу з усіма верствами застосуйте опцію Save As меню File і виберіть формат psd. Одношарове зображення збережіть тієї ж опцією в файл jpg.