Як викликати безпечний режим.

З роботою в безпечному режимі користувачеві операційної системи Windows доводиться зустрічатися досить рідко. Дана можливість може виявитися незамінною в тому випадку, якщо операційна система перестала завантажуватися.
Інструкція
1
Один з головних недоліків Windows пов'язаний з її недостатньою стійкістю - дана операційна система може «завалитися» в будь-який момент, зазвичай відмови відбуваються після оновлень або установки нових програм. Існує кілька варіантів відновлення ОС, одна з них пов'язана з використанням командного рядка.
2
Якщо ОС відмовляється завантажуватися, натисніть при її старті F8. Рекомендується натискати кнопку з частотою приблизно раз на секунду, щоб не пропустити потрібний момент. Перед вами повинно з'явитися вікно з вибором варіантів завантаження операційної системи. Спочатку спробуйте вибрати варіант «Завантаження останньої вдалої конфігурації», у багатьох випадках це допомагає відновити нормальну роботу Windows.
3
У тому випадку, якщо ОС все одно не завантажується, виберіть один з трьох варіантів безпечного режиму: «Безпечний режим», «Безпечний режим з підтримкою командного рядка» або «Безпечний режим із завантаженням мережних драйверів». Рекомендується вибрати перший варіант, в цьому випадку ви побачите значно спрощений і усічений, але все-таки звичний робочий стіл Windows. Екран у безпечному режимі чорний, по кутах знаходяться написи «Безпечний режим».
4
Для відновлення системи далі відкрийте: «Пуск» - «Всі програми» - «Стандартні» - «Службові» - «Відновлення системи». Виберіть одну з точок відновлення, натисніть «Далі». Розпочнеться процедура відновлення, при її вдалому результаті ви знову отримаєте повністю працездатну систему.
5
Варіант завантаження в безпечному режимі з підтримкою командного рядка підходить для користувачів, впевнено працюють з консоллю. Для відновлення системи вам буде треба ввести в консолі команду:% systemroot% system32estorestrui.exe і натиснути Enter.
6
Якщо відновити систему не вдалося, кращим варіантом у цій ситуації буде нова завантаження в безпечному режимі та перевстановлення Windows з компакт-диска поверх колишньої установки - тобто в режимі оновлення. У цьому випадку будуть збережені всі встановлені програми і налаштування системи.
7
Вхід через безпечний режим може бути корисний у тому випадку, якщо на комп'ютері працюють кілька людей, і один з користувачів забув пароль від свого облікового запису. У безпечному режимі ви входите як адміністратор, тому легко зможете поміняти будь пароль. Для цього відкрийте Панель управління і знайдіть у ній розділ «Облікові записи користувачів». Відкрийте потрібний запис і поміняйте пароль.