Як бути притягальним для людей.

Таланти і успіх людини багато в чому визначаються його вмінням спілкуватися. Особистісні якості, харизма та індивідуальний стиль грають в цьому немаловажну роль. Але як бути, якщо ви виросли закомплексованим, закритим і скупим на ввічливі слова людиною? Адже щоб досягти успіху в цьому житті, необхідні відкритість і чарівність. Як стати притягальним для людей ?
Інструкція
1
Позбудьтеся комплексів. Будьте впевнені в собі. Можливо, для цього доведеться звернутися до психолога, але це необхідно. Кожен день, підходячи до дзеркала, говорите, що ви самий чарівна людина і у вас все обов'язково вийде.
2
При розмові намагайтеся чітко і ясно висловлювати свої думки. Добре продумайте свою промову, перш ніж говорити щось важливе і відповідальне. Оточуючі вас люди повинні хотіти чути і слухати те, що ви говорите ім. Умійте спритно використовуйте силу слова.
3
Більше читайте і відкривайте для себе щось нове, розвивайтеся. Цікавий і розумна людина завжди знаходиться в центрі уваги і притягує до себе оточуючих.
4
Ви повинні вміти адекватно реагувати на складнощі у взаєминах. Не проявляйте агресію і гнів на людях. Не ображайте публічно оточуючих. Це може відштовхнути їх і призвести негативне враження про вас.
5
Будьте чуйними і розуміючими по відношенню до інших людей. У всіх є турботи і проблеми, з якими впоратися деколи дуже складно. Прагнете допомагати близьким доброю порадою чи ділом. Не скупіться на добрі слова.
6
Правила хорошого тону ще нікому не зашкодили. На грубість відповідайте ввічливістю і спокоєм. Добрі слова і ставлення створять для вас приємний, притягальний образ.
7
Якщо ви в силах що-небудь зробити і чимось допомогти, зробіть це. Але слова не повинні розходитися з ділом.
8
Якщо ви стали свідком конфлікту між іншими людьми, постарайтеся, по мірі можливості і необхідності, втрутитися і врегулювати його. Позитивною енергією і словом розрядите обстановку.
9
Почуття гумору може стати родзинкою вашого стилю і образу. Не бійтеся жартувати. Головне, щоб ваші жарти були доречні і по-справжньому смішні.
10
Додайте більше фарб і емоцій у своє життя та імідж. Яскраві люди - об'єкт уваги і захоплення. Не варто зариватися в рутину буднів. Будьте активніше, відпочивайте і насолоджуйтеся життям. Ваш внутрішній світ буде, немов магніт, притягувати оточуючих.
Деякі люди відрізняються особливим шармом і привабливістю. Вони викликають бажання познайомитися, дізнатися їх ближче і частіше спілкуватися. Часто притягальний людина досягає багато чого в житті тільки завдяки своїм зв'язкам.
Інструкція
1
Випромінюйте впевненість в собі і своїх силах. Повірте у власні привабливість і чарівність. Показуйте це в кожному русі, жесті, кроці і фразі. Дайте зрозуміти людям, що не сумніваєтеся в собі, і вони теж повірять в вас. Щоранку говорите своєму відображенню в дзеркалі про наявні плюсах.
2
Умійте одним видом заявляти про свою привабливості. Частіше посміхайтеся, ходите рівно, тримаючи голову високо піднятою. Чи не сутультесь при ходьбі, не йдіть занадто повільно і не поспішайте. Тренуйтеся, щоб хода була ідеальною і показувала людям вашу впевненість.
3
Позбавтеся від думок про недоліки. Люди з комплексами не притягають до себе погляди, не досягають поваги через власну невпевненість. Якщо не можете зробити це самостійно, відвідайте психолога, щоб підвищити самооцінку.
4
Приділяйте більше часу своєму розвитку: читайте, дивіться повчальні відео і ходите на курси. Ваша освіта викличе повагу, а люди потягнуться до вас, щоб отримати пораду або проконсультуватися по якомусь питанню.
5
Розвивайте почуття гумору. Умійте сміятися в найскладніші моменти, адже гарний жарт допоможе згладити проблеми в спілкуванні. Якщо у вас проблеми з почуттям гумору, читайте більше анекдотів і гумористичних оповідань, дивіться передачі.
6
Майте свою точку зору і не підлаштовуватися під інших. Завжди продумуйте фрази, говорите цікаво і зрозуміло, щоб люди хотіли вас слухати. Умійте аргументувати свою думку, а в суперечках поводьтеся спокійно і не піддавайтеся емоціям.
7
Живіть яскравим життям, щоб людям було цікаво слухати про вас. Більше подорожуйте по різних містах і країнах, щоб розповісти допитливим про свої пригоди. Знайдіть заняття, яке вам до душі і викликає інтерес у оточуючих.