Як виставити запалювання.

Не всі автовласники ремонтують свої машини в сервісах - задоволення це не дешеве, та й самому розібратися в пристрої залізного коня буває корисно. Мабуть, найпоширеніша маніпуляція, виконувана самостійно - регулювання запалювання.
Інструкція
1
Виконайте так звані мітки. Для цього перейдіть за допомогою пускової рукоятки двигун за шків коленвала. В разі її відсутності виставте підвищену передачу і штовхайте автомобіль вперед. Виконуючи цю процедуру, стежте за тим, щоб мітки на штирі, встановленому на блоці циліндрів двигуна і шківі коленвала, збігалися.
2
Після того як ви упевнитеся, що мітки були виставлені правильно, зніміть кришку розподільника запалювання. Ось тут є один дуже важливий момент: вам необхідно запам'ятати положення бігунка. А якщо бути більш точним, на який циліндр направлена розносна пластина бігунка. І лише після цього ви сміливо можете знімати розподільник.
3
Після того як трамблер буде знятий, колінчастий вал прокручувати ні в якому разі не можна. В іншому випадку всі раніше встановлені мітки будуть збиті, а всю виконану роботу доведеться почати заново.
4
Кілька слів про особливості установки трамблера на різних марках автомобіля. Так, наприклад, в сімействі ВАЗ безпосередньо перед установкою слід по першому циліндру двигуна виставити бігунок. На автомобілях же іноземного виробництва на корпусі розподільника, як правило, ризику вже мається. Що стосується Волги, то на кінці "хвостика" розподільника запалювання є сектор, де можна помітити два різних "півмісяця" - довгий і короткий. Такий же сектор присутній і в приводі трамблера. У приводі двигуна у напрямку маленького "півмісяця" встановіть трамблер в тому ж напрямку.
5
Після цього в двигун встановіть сам розподільник і перевірте сумісність міток. З цією метою прокрутите двигун на два обороту. Якщо мітки після цього збігаються, можна сміливо все міцно закріплювати і запускати двигун. Але перед цим обов'язково переконайтеся в тому, що високовольтні дроти трамблера на свічки запалювання були встановлені правильно.
Неправильно виставлений момент запалювання призводить до відчутного падіння потужності двигуна і перервати операцію. Виставити запалювання на ВАЗ 2107 досить просто, для цього звертатися до автомеханіка немає необхідності.
Система запалювання ВАЗ 2107 складається з високовольтної котушки і трамблера - контактного який перериває механізму. Неправильно виставлений момент запалювання може стати причиною падіння потужності силового агрегату або його підвищеного зносу. Подача іскри в поршні двигуна до закінчення такту стиснення називається випереджаючим запалюванням і призводить до передчасного займання паливо-повітряної рідини, що негативно позначається на стані поршня і шатуна. Спізнюватися запалювання - поява іскри за кілька миттєвостей після досягнення поршнем верхньої мертвої точки. У більшості випадків запалювання встановлено з невеликим запізненням, однак занадто велика різниця в часі призводить до неповного спалюванню паливної суміші, через що утворюється нагар і з'являється недолік потужності.

Підготовка до виставлення запалювання

Перед початком налаштування системи запалювання автомобіль необхідно встановити на рівній поверхні, включити нейтральну передачу і стоянкове гальмо, або підкласти під колеса противідкатні клини. Розкривши корпус капота, необхідно видалити забруднення з кришки трамблера і відключити мінусову клему від акумулятора. Кришка трамблера встановлена на пружинних фиксаторах, які можна відстебнути тонкої викруткою або шилом. Після зняття кришки потрібно очистити вугільний електрод та контакти бігунка від пилу і нагару, після чого можна приступати до налаштування.

Установка запалювання ВАЗ 2107

Регулювання системи запалювання в авторемонтних майстерень виконується за допомогою спеціального стробоскопа. У домашніх умовах можна використовувати звичайний цифровий тестер або омметр з попередньою зарядкою. Ключем на 38 потрібно провертати колінчастий вал двигуна до тих пір, поки бігунок трамблера не наблизиться до першого контакту на кут до 30 градусів. При цьому омметр, підключений до маси і контактному болту розподільника, повинен показувати наявність контакту з нульовим опором. Далі слід провертати вал до сполучення міток на шківі і кришці трамблера. Якщо при суміщенні омметр показує значення, що прагне до нескінченності, отже запалювання встановлено правильно.

Кут випередження запалювання ВАЗ 2107

Неправильно виставлений момент запалювання можна діагностувати з тривалого звуку детонації, наблюдаемому при включенні четвертої передачі на швидкості 50 км/ч і різкому натисканні педалі газу. При правильно виставленому запалюванні дзвінкий звук триває не більше трьох секунд. Тривале звучання детонації свідчить про завищений вугіллі запалювання, а її відсутність - про занижений. Для настройки моменту запалювання потрібно відкрутити болт кріплення трамблера до ГБЦ. Щоб зменшити кут запалювання, корпус розподільника потрібно провертати за годинниковою стрілкою, а щоб збільшити - проти годинникової. Після проведення настройки необхідно встановити кришку трамблера на місце