Як в Фотошопі змінити дозвіл. Як у фотошопі змінити розмір фотографії.

Дозвіл - один з основних показників зображення, що відповідають за його якість. Воно демонструє, скільки вміщується точок (пікселів) на просторі площею в один дюйм. Чим вище дозвіл, тим вище якість фотографії. Але міняти його потрібно уміючи, в чому велику допомогу надасть майстер роботи з зображеннями - «Фотошоп».
Вам знадобиться
  • - встановлене програмне забезпечення «Фотошоп», для роботи підійде будь-яка версія.
Інструкція
1
Низький дозвіл зображення завжди позначається на якості фотографії, особливо при зміні його розмірів в більшу сторону. Але якщо трохи поворожити з пікселями, можна отримати досить непогане фото.
2
Запустіть на своєму комп'ютері «Фотошоп». Зробити це можна, клікнувши по ярлику, якщо він є на робочому столі, або через меню «Пуск» вибрати «Усі програми» і знайти потрібну вам.
3
Коли програма відкриється, додайте необхідну для обробки зображення. Для цього в рядку меню клікніть на «Файл» і перейдіть до опції "Відкрити як» або скористайтеся «гарячими» клавішами Alt + Shift + Ctrl + O. Потім виберіть місце розташування зображення і натисніть "Відкрити".
4
Після того як фотографія з'явиться в робочому вікні, знайдіть на панелі меню пункт «Зображення». Клікніть по ньому і перейдіть до опції «Розмір зображення». Кілька швидше до цього розділу допоможуть перейти натиснуті одночасно кнопки Alt + Ctrl + I.
5
Потім в таблиці, що відкрилася введіть необхідні розміри зображення, вказавши його ширину і висоту, у точках або відсотках. В цих рядках представлений реальний масштаб малюнка. А в нижніх графах відображається розмір друкованого відбитка і дозвіл фото. Тут ви можете вводити необхідне вам значення. Тільки врахуйте, що при зміні одних параметрів відповідно зміняться й інші. Принаймні, розміру фотографії це точно торкнеться.
6
Якщо буде потрібно, поставте мітки в графах «Масштабировать стиль», «Зберегти пропорції» і «Інтеполяція». Виберіть один з варіантів інтерполяції. Бікубіческая відмінно підходить для плавних градієнтів, «по сусіднім пикселам» - зберігає чіткі краї, бікубічеськая з позначкою «глаже» - найкращий варіант для збільшення фото, з поміткою «чіткіше» - ідеальна для зменшення.
7
Також ви можете скористатися функцією автоматичного вибору дозволу зображення. Вкажіть новий розмір фотографії, її якість (чорнове, хороше або найкраще), і програма самостійно підбере оптимальний варіант для заданих параметрів.
8
Зберегти внесені в фотографію зміни можна шляхом переходу з меню «Файл» до розділу «Зберегти як» або клавішами Shift + Ctrl + S. Потім вкажіть формат файлу і його ім'я та натисніть «Зберегти».
9
Також ви можете зберегти зміни у вихідному зображенні. В цьому випадку скористайтеся функцією «Зберегти» або кнопками Alt + Ctrl + C.
10
Перейменуйте зображення і вкажіть папку призначення, в яку потрібно буде помістити фото. На цьому ваші дії по зміні дозволу зображення закінчені.
Незважаючи на цілком однозначне визначення, в поняття дозволу цифрового зображення сьогодні вкладається двоїстий сенс. Даним терміном називають як логічне дозвіл (характеристику, визначальну співвідношення між кількістю точок зображення і реальними розмірами при виводі на різні пристрої), так і саму розмірність растра. Зробити дозвіл зображення підходящим для його використання в певних цілях, можна в редакторі Adobe Photoshop.
Вам знадобиться
  • - встановлений Adobe Photoshop.
Інструкція
1
Завантажте зображення, дозвіл якого необхідно поміняти, в редактор Adobe Photoshop. Розгорніть розділ File головного меню додатка, а потім виберіть пункт "Open ...". Замість цього можна натиснути клавіші Ctrl + O. З'явиться діалог відкриття файлу. Перейдіть в ньому до потрібного каталогу, виділіть файл з картинкою і натисніть "Відкрити".
2
Відкрийте діалог управління геометричними параметрами зображення. Скористайтеся комбінацією клавіш Ctrl + Alt + I. Можна також послідовно вибрати пункти Image і "Image Size ..." в головному меню.
3
Для зміни фізичного дозволу зображення активуйте опцію Resample Image. В групі елементів управління Pixel Dimensions значення Width і Height стануть доступними для редагування. Якщо необхідно здійснити їх пропорційне зміна, активуйте опцію Constrain Proportions. В випадаючих списках групи Pixel Dimensions виберіть одиниці виміру (пікселі або відсотки), а в нижньому списку діалогу - метод інтерполяції зображення. Введіть нові значення Width і Height. Натисніть кнопку OK.
4
Якщо необхідно змінити тільки логічне дозвіл , не торкнувшись при цьому дані растра, зніміть прапорець Resample Image. Після цього більшість елементів управління діалогу стануть заблокованими. Активними залишаться тільки ті, які розташовані в групі Document Size. Безпосередньо вкажіть нове дозвіл в поле Resolution або введіть потрібні значення в поля Width і Height. При цьому дані в інших полях будуть динамічно оновлюватися. Натиснувши кнопку OK для застосування змін.
5
Збережіть перетворене зображення. Якщо змінювалося лише логічне дозвіл , а дані у вихідному форматі зберігаються без стиснення, або зі стисненням, але без втрати якості, можна перезаписати первісний файл. Для цього натисніть Ctrl + S. В іншому випадку натисніть Ctrl + Shift + S і зробіть збереження в зображення з новим ім'ям у будь-якому зручному форматі.
Зверніть увагу
Збільшення фізичних розмірів зображення, навіть із використанням бикубической інтерполяції, веде до погіршення його якості.