Як вибрати щипці.

Небагато дівчата можуть похвалитися пишними кучерями. Проте зараз це не проблема, адже є стільки способів завивки волосся. Найшвидше кучерики можна отримати за допомогою спеціальних щипців для завивки волосся. Але вибір щипців в магазині дуже широкий, які ж з них варто вибрати? З цим ми сьогодні і будемо розбиратися, як вибрати щипці , і на які особливості варто звертати увагу. Дотримуйтесь нашої покрокової інструкції.
Інструкція
1
Зверніть увагу на насадки, які додаються до щипцам. Кожна насадка допоможе зробити різні кучері: великі, дрібні, об'ємні. Є й такі варіанти, коли кілька насадок розташовані паралельно. За допомогою гофрованих насадок можна легко створити хвилі на прямих волоссі. Є насадки, які створять на вашому волоссі фігурні ефекти: сердечка, зірочки, гуртки та інші. А використовуючи насадки-прасування, ви зможете не завити, а випрямити волосся. Чим більше насадок, тим, природно, дорожче щипці .
2
Дізнайтеся про матеріал, з якого виготовлені щипці . Прості і дешеві щипці мають, як правило, металеву поверхню. Але такі щипці шкідливі для волосся. При частому використанні кінчики волосся можуть почати сіктися. Є також і щипці з керамічним покриттям, такі щипці набагато менше травмують волосся і рівномірно нагріваються. Існують щипці з тефлоновим покриттям, воно надає легкість ковзання волосся в щипці. В деяких щипцях є функція обробки волосся паром, з такими щипцями пересушити волосся неможливо.
3
Зверніть увагу на потужність. Цей параметр дуже важливий, адже чим більше потужність, тим швидше нагріються і щипці . Звичайні щипці мають потужність 20-50 Вт Потужніші щипці можна знайти в професійних моделях. Для того щоб будь-які щипці нагрілися, достатньо 1 хвилини. Ознайомтеся з температурним режимом. Чим цей діапазон ширше, тим краще. На найвищій температурі зробити кучері буде можна в лічені секунди.
4
Зверніть увагу на провід від щипців. Набагато зручніше, якщо він буде довгим. Стандартний провід у щипців - 3 метри.
5
Попросіть продавця перевірити щипці . При включенні в розетку перевірте, як швидко вони нагрілися, не гріється чи при цьому ручка щипців. Буде добре, якщо вам дозволять випробувати щипці на своїх волоссі прямо в магазині, так ви відразу зможете оцінити їх по достоїнству.
6
Дізнайтеся про гарантії, яка надається на товар. Це важливо, якщо раптом щипці прийдуть в несправність, їх можна буде повернути по гарантії, обмінявши на нові або ж отримавши компенсацію. Вдалих покупок!
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=xoVnXBonQh0