Як безкоштовно вивчити англійську мову.

Вивчення англійської мови в спеціалізованих закладах обходиться їхнім клієнтам в досить велику суму. Якщо ви не готові платити великі гроші, але все ж бажаєте говорити іноземною мовою, є кілька способів заощадити.
Інструкція
1
Зверніться до знайомих. Можливо, серед них є випускники або студенти факультету іноземних мов. Часто для отримання деякого досвіду і напрацювання практики вони погоджуються безкоштовно проводити пару занять на тиждень з тими, хто пристрасно жадає вивчити англійську мову.
2
Спробуйте займатися самостійно. Сила волі і прагнення - ось ті якості, які необхідні сміливцям, пускати в світ англійської мови поодинці. Вам потрібно пара книг з різними методиками, де ви зможете отримати відомості про граматику, складанні пропозицій та інших важливих аспектах мови . Займайтеся не рідше трьох разів на тиждень, намагаючись не відволікатися. Через пару місяців ви зможете хоч трохи розмовляти англійською.
3
Вникайте в іноземну мову. Для того щоб говорити англійською, потрібно в нього вслухатися. Зробити це можна, спілкуючись з носіями мови . Наприклад, заведіть знайомих з англомовних країн в програмі Skype. Або ж дивіться кінофільми англійською мовою. Обидва способи підходять для того, щоб запам'ятати акцент, вимова слів і розширити словниковий запас.
4
Читайте. Наприклад, книги в англійському варіанті. Звичайно, спочатку ви будете плутатися і часто зупинятися для того, щоб знайти те чи інше слово в словнику. Але з часом практика піде на користь.
Зверніть увагу
Якщо ви вчите мову з нуля, не пошкодуйте грошей на три-чотири заняття з викладачем. Це необхідно для того, щоб вникнути в вимова, отримати необхідний мінімум знань від людини, що розбирається в граматиці.
Корисна порада
При поїздках за кордон не дивуйтеся говорити по-англійськи, навіть якщо ви тільки-тільки приступили до його вивчення. Практика піде вам на користь, вам доведеться на ходу згадувати колись прочитані слова і словосполучення, що дасть відмінний результат.