Як в Excel перетворити число в текст. Як в excel число перетворювалося в текст.

При ручному введенні даних або копіюванні їх із зовнішніх джерел табличний редактор Microsoft Office Excel самостійно визначає формат - текстовий , числовий, дати. Не завжди йому вдається зробити це правильно, а іноді у самого користувача виникає необхідність ввести програму в оману і поміняти формат якоїсь групи осередків. Зробити, наприклад, числові дані текстом в Excel можна кількома способами.
Вам знадобиться
  • Табличний редактор Microsoft Office Excel 2007 або 2010.
Інструкція
1
Запустіть Excel, завантажте в нього потрібну електронну таблицю і виділіть комірки, формат яких потрібно змінити. Найчастіше цю операцію буває потрібно застосувати до осередків одного рядка або колонки, для виділення яких достатньо клікнути заголовок цього горизонтального або вертикального ряду.
2
В групі команд «Число» на вкладці «Головна» розкрийте самий верхній керуючий елемент - випадає. Прокрутіть перелік форматів вниз і виберіть передостанню рядок - «Текстовий» - і формат виділеної групи комірок зміниться.
3
Це ж можна зробити і по-іншому. Після виділення потрібної області клікніть по ній правою кнопкою миші і виберіть рядок «Формат ячеек» під сплив контекстному меню. Excel відкриє окреме вікно установок на вкладці «Число». У списку «Числові формати» виділіть рядок «Текстовий» і натисніть кнопку OK.
4
Можна скористатися і вбудованою в табличний редактор функцією «Текст» - це буває зручно, якщо перетворювати формат потрібно в окремо обраних осередках, або текст повинен бути частиною якоїсь формули, або треба зробити текстом об'єднання значень з декількох осередків і т.д. У самому простому випадку дійте так: почніть з виділення комірки, в якій потрібно відобразити числове значення в текстовому форматі. Потім на вкладці «Формули» в групі команд «Бібліотека функцій» розкрийте список «Текстові» і виберіть пункт «ТЕКСТ».
5
В поле "Значення" запуститься майстер створення функції вкажіть адресу преобразуемой осередки - наберіть його з клавіатури або клікніть комірку мишкою. В поле «Формат» введіть маску форматування. Наприклад, якщо ви помістіть в це поле 0, в підсумковому числі не буде десяткових знаків, навіть якщо вони є у вихідній комірці. Масці 0,0 відповідає число з одним десятковим розрядом, масці 0,00 - з двома і т.д. Такі правила застосовуються, якщо в установках Excel кома вказана як десяткового роздільника. При таких налаштуваннях, якщо ви введете в це поле маску, наприклад, 0.0, Excel розділить вихідне число на 10 перед перетворенням його формату. При масці 0.00 число буде розділене на 100 і т.д.
6
Натисніть кнопку OK в діалозі майстра створення формули, і в комірці відобразиться текстовий еквівалент вихідного значення числового формату.