Як вбудувати холодильник.

Поява побутової техніки значно спростило роботу домогосподарок. А вбудовування цієї техніки зробило її використання більш зручним. Холодильник , будучи головним приладом на кухні, теж може бути встановлений в різних варіантах вбудовування.
Інструкція
1
Вбудовувані холодильники - це особливий вид побутових приладів. Випускають їх такі торгові марки, як AEG, Neff Miele, Nardi, Ariston, Gorenje, Siemens, Electrolux, Bosch, Liebherr, Ardo, Kaiser, Whirlpool, Zanussi. Як правило, навіть прилади економ-класу коштують дорожче окремо розташованих аналогів. При виборі орієнтуйтеся на габарити вашої техніки і на конструкцію самого холодильника.
2
Плюсом більшості таких холодильників є окреме розміщення холодильної та морозильної камер. Сам холодильник можна розмістити в робочій зоні домогосподарки, а морозильну камеру поставити в будь-якому вільному місці поза нею. Залежно від моделі, вбудований холодильник можна встановити за дверцятами гарнітура, якщо хочеться привести все простір кухні до єдиного стильового рішення, або з відкритою передньою панеллю, якщо ви купуєте холодильник з красивою електронною панеллю управління. В цьому випадку налаштовування холодильника відбувається без відкривання дверей.
3
Способів кріплення фасаду до холодильника два: - шарнірний спосіб. В цьому випадку двері холодильника і фасад з'єднують в єдиний моноліт. При цьому дверцята відкривається на кут до 115О; - за допомогою полозів. При такому способі рейки управляють рухом дверки холодильника. Мінус цього способу в скупчуванні бруду між дверцятами і фасадом, а також невеликий кут відкривання дверей - до 90о.
4
Обов'язкове встановлення вбудованого холодильника з ухилом в 2 градуси тому. Це необхідно для того, щоб дверцята гарантовано закривалася, і холодильник не залишався відкритим.
5
Якщо ви хочете вбудувати звичайний холодильник, то зіткнетеся з декількома проблемами. По-перше, він досить великих габаритів, що зменшує простір для маневрів. По-друге, до нього складно прикріпити фасад. Якщо ж вам хочеться прибрати холодильник з очей, то зберіть для нього шафа, в якому він буде стояти.