Як вирощувати полуницю. Як правильно розсаджувати суницю відео.

Полуниця - популярна ягода серед росіян. Садівники-городники вирощують її на своїх присадибних ділянках. У вирощуванні вона невибаглива. Щоб урожай був багатим, а ягода - великої та солодкої, необхідно правильно доглядати за нею.
Інструкція
1
В першу чергу ви повинні вибрати той сорт полуниці, який підходить до кліматичних умов вашого району. Наприклад, ягода «Елсанта» пристосована до суворих зим, зате «Ерос» відмінно переносить сибірську зиму. Сорти відрізняються і по дозріванню, наприклад, «Хоней» є раннім сортом полуниці, а «Богота» - пізнім.
2
Підготуйте грунт під посадку. Пам'ятайте, що ягода не любить схил, тому постарайтеся максимально вирівняти місце і надати йому горизонтальне положення. Полуниця комфортно себе почуває і дає великий урожай в сусідстві зі смородиною і агрусом. Скопайте землю на глибину 20-25 см, додайте туди компостну землю або гній, суперфосфат і калійну сіль.
3
висаджують рослини навесні або ранньою осінню. Зробіть невеликі лунки на відстані 20-25 см один від одного, так як полуниця швидко розростається. Помістіть туди ягоду і засипте землею. В кінці обов'язково полийте. Якщо ви висадили рослина навесні, накрийте полуницю поліетиленовою плівкою. Це необхідно для того, щоб створити парниковий ефект і захистити ягоду від заморозків.
4
В процесі цвітіння полуниці обов'язково поливайте її, так як вона дуже любить вологу і не переносить посуху. Слідкуйте за появою бур'янів і видаляйте їх, адже вони можуть гальмувати цвітіння ягід, а часом і зовсім «задавити».
5
Після збору врожаю підготуйте полуницю до заморозків. Для цього накрийте грядки агроволокном, а зверху покладіть сіно. Замість сіна ви можете використовувати і звичайні тирса, але ранньою весною приберіть їх, інакше вони закиснути.
6
Пам'ятайте, що полуниця не любить затримуватися на одному місці, тому через 3-4 роки посадите її в іншому місці. Якщо ви не хочете, щоб ягода розросталася, після збору врожаю видаліть вуса у кущів за допомогою секатора.