Як організувати весілля на Кіпрі.

Романтична обстановка Середземномор'я приваблює не тільки звичайних відпочиваючих, але і тих, хто хоче організувати одруження на Кіпрі , зробивши його яскравим і незабутнім. Це цілком можливо, потрібно лише продумати всі деталі заздалегідь.
Вам знадобиться
  • - закордонний паспорт;
  • - свідоцтва про народження;
  • - документи, що підтверджують вільний статус.
Інструкція
1
Якщо немає бажання організовувати торжество самостійно, просто придбайте відповідний туристичний тур. Багато агентства пропонують путівки, до вартості яких включено не тільки саме торжество, але і наступне оформлення документів в посольстві.
2
Для того, щоб зареєструвати шлюб на Кіпрі , візьміть з собою не тільки закордонні паспорти, але і звичайні, а також свідоцтво про народження. Якщо один з молодят раніше перебував у шлюбі, то йому також потрібно свідоцтво про розлучення, а для вдівців - свідоцтво про смерть чоловіка.
3
Обов'язково зробіть довідку про вільне сімейному статусі. У Росії подібний документ можна отримати за місцем проживання в архіві органів реєстрації актів цивільного стану або в нотаріуса. Безпосередньо на Кіпрі довідка про свободу видається в посольстві РФ. Термін дії довідки - не більше трьох місяців. Всі документи обов'язково повинні бути перекладені англійською мовою і завірені у нотаріуса.
4
Шлюб можна укласти в муніципалітеті вибраного міста або безпосередньо в готелі. Після його укладення необхідно поставити печатку на свідоцтві про реєстрацію шлюбу в посольстві Ніоксіі.
5
Повернувшись додому, переведіть на рідну мову свідоцтво про реєстрацію шлюбу, завірте нотаріально, після чого залишиться лише поставити штамп про вступ у шлюб в паспортах подружжя. За цим зверніться з паспортного столу. Зміну прізвища дружини доведеться узаконювати в РАГСі, вже після чого отримувати новий паспорт за такою ж процедурою, яку проходять жінки, які вступили в шлюб в Росії.
Зверніть увагу
Перераховані документи необхідні для цивільної процедури реєстрації, якщо планується вінчання, то додатково потрібні свідчення про хрещення та довідка про свободу від церковних уз. Тому перед тим, як починати збір документів, задумайтеся про те, що набагато простіше і дешевше відправитися на Кіпр в романтичне подорож, не ускладнюючи свій відпочинок паперовою тяганиною.