Як вибрати плаття для вінчання.

Деякі люди прагнуть до того, щоб освятити свій шлюб у церкві, пройти красивий і урочистий обряд вінчання . Це прекрасна традиція, яка, як сподіваються майбутнє подружжя, зможе зробити шлюб міцнішим. Перед вінчанням дівчата починають думати над власним нарядом, а саме над сукнею. Від традиційного весільного образу венчальное плаття не особливо відрізняється, але є кілька обов'язкових вимог.
Інструкція
1
Вибираючи плаття для вінчання , зробіть вибір на користь більш цнотливих і строгих моделей. Вінчальний наряд не повинен бути вульгарним.
2
Якщо ви вінчалися в церкві, у сукні обов'язково повинні бути рукава. Вони можуть короткими або довгими, все залежить від моди і ваших особистих переваг, але без них не можна обійтися. Якщо ж так вийшло, що у вас плаття без рукавів, для церковної церемонії необхідно щось придумати, наприклад, купити тимчасові рукава, зшити накидку, пелерину або болеро, яка б прикривала руки і плечі під час вінчання . Вона може бути мереживний, хутряний або з тканини, що збігається з нарядом. Після вінчання можете її зняти.
3
Звичайно ж, плаття, в якому ви збираєтеся до церкви, не повинно відкривати груди. Це не означає, що весь наряд повинен бути наглухо закритим, може бути присутнім невеликий скромний виріз. Така ж вимога до спини, оголена частина тіла при такій церемонії недоречна.
4
Не варто думати, що у вінчального жіночого вбрання має бути довжина в підлогу. Зараз це зовсім не обов'язково, головне, щоб плаття закривало коліна. Але ніяких викликають міні в церкви! Це не дискотека.
5
Колір весільного вінчального плаття необов'язково повинен бути білим (хоча білий символізує чистоту і невинність нареченої, тому є традиційним). Ви можете купити або пошити собі наряд будь-якого кольору, але бажано, щоб це були світлі відтінки: кремовий, світло-бежевий, кольору шампанського і так далі.
6
Обов'язковим елементом весільного вбрання нареченої є фата. І в цьому випадку вона не повинна бути формальним прикрасою, яку можна закріпити десь на потилиці або взагалі тільки натякнути на неї маленькою вуаллю. Для вінчання необхідна довга фата, яка б прикривала не тільки голову, але і плечі, і спину, і плаття. З урахуванням цього вибирайте і зачіску. Для церковного обряду варто вибрати простішу укладку, адже під час вінчання над головами нареченої і нареченого тримають вінці.