Як організувати відпочинок на Сицилії. організувати подорож по Сицилії.

Кількість бажаючих відпочити на Сицилії росте рік від року. Цьому сприяє якісний сервіс, що поєднується з величчю природи і безліччю пам'яток. Для того щоб відпочинок залишив про себе тільки позитивні враження, підготуватися до нього потрібно заздалегідь.
Вам знадобиться
  • - закордонний паспорт;
  • - туристична путівка.
Інструкція
1
Для того щоб в'їхати на Сицилію, потрібно італійська віза. При зверненні в туристичне агентство менеджери озвучать необхідних перелік документів, на збір яких піде певний проміжок часу. Тому турбуватися питанням отримання візи потрібно заздалегідь.
2
Це стосується і придбання самої путівки. Якщо відкрита віза вже є на руках, на покупці туру можна істотно заощадити, придбавши гарячу путівку. Такий тур обійдеться дешевше як мінімум на третину від звичайної своєї вартості. Єдиний недолік гарячих турів в тому, що вони не надають реального вибору.
3
Перед тим як придбати путівку, задумайтеся про те, який тип пляжів для вас кращий. На Сицилії їх чотири види: з чорного та білого піску, кам'янисті і з галькою. Якщо відпочинок на Сицилії планується з дитиною, варто віддати перевагу саме піщані пляжі.
4
Вибираючи готель, постарайтеся знайти про нього найбільшу кількість відгуків від людей, в ньому відпочинок авшіх. Якщо знання англійської мови дозволяє, найкраще звернутися до персональних сайтам самих готелів. Там можна побачити найбільш свіжі фотографії і отримати уявлення про обстановку в готелі на сьогоднішній день. Досить критично ставитеся до занадто захоплених відгуків, іноді вони залишаються самими працівниками готелю або туристичними операторами для залучення відвідувачів.
5
Для того щоб відпочинок пройшов найбільш продуктивно, ознайомтеся з місцевими пам'ятками заздалегідь, що можна зробити не тільки в туристичному агентстві, але і за допомогою інтернету. Серед найбільш відомих пам'яток Сицилії знаходиться вулкан Етна. Саме завдяки йому пісок на багатьох пляжах чорний. Не менш цікава місцева архітектура, що наочно демонструє досягнення епохи середньовіччя.
Зверніть увагу
Купальний сезон на Сицилії триває аж до середини листопада, тому в розпорядженні тих, хто хоче насолодитися пляжним відпочинком, є більше 6 місяців. В інший час року відпочинок буде не менш цікавим.