Як швидко прибрати гематому. Як прибрати солі на шиї в домашніх умовах.

Гематома - різновид синця, що представляє собою обмежене скупчення крові при відкритих або закритих пошкодженнях тканин з пораненням судин. Гематома утворює порожнину, яка містить зсілу або рідку кров. У домашніх умовах можна прибрати тільки гематому , розташовану в підшкірній клітковині або м'язах.
Вам знадобиться
  • - холодової компрес;
  • - туга пов'язка;
  • - «Троксевазин», «Троксерутин», «Бадяга 911», «Швидка допомога»;
  • - спиртова настоянка йоду 5-10% -ного;
  • - картопля, ріпчаста цибуля, мед;
  • - аптечний порошок бодяги, перекис водню 3% -ная;
  • - ялицеве масло.
Інструкція
1
У перші хвилини після забиття зробіть холодової компрес. Використовувати можна будь-які продукти з морозильної камери, грілку з холодною водою, шматок тканини, змочений у холодній воді. Щоб не заробити холодової опік, заморожені інгредієнти обов'язково загорніть в шматок тканини. Компрес тримаєте не більше 8-11 хвилин.
2
Якщо нічого холодного немає під рукою, зафіксуйте забій тугою пов'язкою на 20-30 хвилин. Для прискорення процесу розсмоктування гематоми можна скористатися як засобами фармацевтичної промисловості, так і перевіреними методами народної медицини.
3
Скористайтеся мазями або гелем типу «Троксевазин», «троксерутин», «бодягою», «Швидкої допомоги» та ін. Наносьте на забій тонкий шар будь-якого з названих препаратів 4-5 разів на день. Час розсмоктування гематоми значно зменшиться.
4
На наступний день можна змащувати пошкодження зігріваючими мазями, застосовувати компреси, спиртові настоянки. Найпростіше з того, що можна зробити для прискорення загоєння - це нанести на місце забитого йодну сітку. Процедуру виконуйте 2 рази на добу.
5
Заваріть 2 столові ложки подрібненого полину півлітра киплячої води. Потримайте настій у теплому місці 30 хвилин. Процідіть. Прикладіть рослинний залишок до удару і зафіксуйте пов'язкою на 2 години. Виконуйте процедуру 3 рази на день.
6
Натріть сиру картоплину і головку ріпчастої цибулі середнього розміру на дрібній тертці, додайте столову ложку меду. Ретельно розітріть до отримання однорідної маси. Приготований склад нанесіть на гематому шаром 0,5-0,8 см. Накрийте компресійної папером і зафіксуйте пов'язкою. Міняйте компрес раз на добу.
7
Аптечний порошок губки бодяги - ефективний засіб від гематом. Столову ложку порошку бодяги змішайте з 15 мл перекису водню. Нанесіть на гематому аплікацію шаром 0,5 см на 20 хвилин. Виконуйте процедуру 3 рази на день і гематома швидко розсмокчеться.
8
Якщо шкірний покрив не пошкоджений, наносите на синяк ялицеве масло 3-4 рази на день.
Корисна порада
Компреси з розім'ятими свіжозірваними листям лопуха, мати-й-мачухи, рути запашної, калюжниці болотної, подорожника великого, коров'яку сприяють швидкому розсмоктуванню гематоми.