Як швидко прибрати зморшки.

Хочеться якомога довше залишатися красивою і молодий. Але з часом справжній вік людини видають зморшки . Тому за обличчям і тілом потрібно доглядати ретельно, особливо після 30. Правда, якщо зморшки яскраво виражені, то для того, щоб їх швидко прибрати, без спеціальних косметичних процедур вже не обійтися.
Інструкція
1
Лазерне омолодження дозволить швидко і безболісно призупинити процес старіння і знову зробить вашу шкіру гладкою і пружною. В основі цього методу природні принципи омолодження. З їх допомогою для відновлення шкірного покриву будуть задіяні власні сили організму. Лазер запускає активну вироблення колагену і еластину. Ці речовини дозволяють ефективно боротися зі зморшками і добре розгладжують шкіру, особливо навколо очей.
2
Позбавтеся від зморшок за допомогою сучасної методики омолодження шкіри обличчя - мезотерапії. Під час процедури косметолог вводить під шкіру спеціальні препарати і вітаміни. Вони можуть відрізнятися для кожного пацієнта, оскільки характер проблем у всіх різний. До їх складу входять антиоксиданти, амінокислоти, мікроелементи і т.д. Препарати вводять на глибину 1-5 мм в проблемну зону особи. Для цього використовують тонкі голки. Після завершення процедури еластин і колаген починають активно вироблятися. Ваша шкіра стане більш підтягнутою, молодий і пружною.
3
Зробіть омолоджуючі ін'єкції ботокса. Вони розгладять мімічні зморшки практично моментально. До цієї процедури звертаються не тільки жінки віком, а й молоді дівчата, оскільки такі зморшки з'являються через примруження очей на сонці, насуплених брів і через те, що ви морщите лоб під час сміху. Метод визнаний у всьому світі і вважається ефективним у боротьбі зі зморшками навколо очей та іншими мімічними зморшками.
4
Пройдіть процедуру хімічного пілінгу. Під дією спеціальних кислот видаляються верхні шари шкіри, що стимулює вироблення організмом колагену.
5
Для боротьби зі зморшками також застосовується гілауроновая кислота. Багато засобів для ін'єкцій мають її у своєму складі. Ви можете пройти курс уколів, а якщо зморшки не надто глибокі, цілком можна обійтися гелями і кремами з невеликою концентрацією кислоти.