Як повернути річ, якщо вона не підійшла.

Не завжди є можливість як слід приміряти одяг в магазині. Якщо ви виявили, що річ вам мала або велика, ви можете звернутися в магазин для її повернення.
Інструкція
1
Дізнайтеся, чи не відноситься куплена вами одяг до тих видів товарів, які по закони не підлягають поверненню при належній якості. Ви не зможете повернути білизну, а також будь-який одяг, з часу покупки якої минуло більше чотирнадцяти днів. Також при повторному зверненні в магазин на одязі не повинно бути слідів зносу і повинні бути збережені етикетки.
2
Зверніться в магазин з товаром для обміну та чеком. Якщо такий документ відсутній, знайдіть інші докази вчинення вами покупки. Наприклад, ви можете привести з собою свідка придбання вами одягу саме в цьому магазині.
3
Повідомте продавцеві, що ви хочете повернути товар. На ваш розсуд ви можете отримати назад витрачені гроші або ж обміняти товар на аналогічний за вартістю. Врахуйте, що якщо ви купували товар на розпродажі, то ви зможете повернути тільки ту суму, яку ви заплатили самі, навіть якщо після розпродажу ціни на куплений товар підвищилися.
4
Якщо продавець з яких-небудь причин відмовляє вам, зверніться до менеджера або навіть директору магазину, якщо торгова точка невелика. Поясніть їм ситуацію повторно. Можливо, що більш кваліфіковані співробітники більш адекватно сприймуть ваше бажання замінити товар.
5
При категоричному небажанні адміністрації йти вам назустріч зверніться в Товариство захисту прав споживачів за місцем проживання. Там ви зможете отримати консультацію юриста з приводу сценарію ваших подальших дій.
6
Якщо мова йде про дуже дорогій покупці, подайте на продавця до суду. Прийняття судового рішення і все засідання можуть зайняти до півроку і більше. При цьому в разі програшу позову на вас ляжуть витрати, пов'язані з діями суду. Також бажано найняти адвоката або хоті б кілька раз зустрітися з ним, щоб обговорити з ним стратегію дій в суді, яка допоможе вам повернути гроші за покупку.