Як повернути гудки. відновити гудок.

Послуга заміни гудків на мелодію, що надається операторами стільникового зв'язку, є платною. Іноді її нав'язують абонентам: підключають без попиту, надіславши повідомлення про те, що безкоштовна вона тільки перші два тижні. Якщо таке повідомлення не помітити, з рахунку почнуть списуватися кошти по «незрозумілою» причини.
Інструкція
1
Не сподівайтеся отримати назад на свій рахунок кошти, які вже опинилися списаними з нього. Їх вже не повернути. Подбайте про те, щоб припинилося їх подальше списання - так ви заощадите значно більше.
2
Переконавшись, що ви перебуваєте в домашній мережі (інакше дзвінок буде платним), зателефонуйте в службу підтримки оператора стільникового зв'язку: МТС - 0890, «Білайн» - 0611, «Мегафон» - 0500. Слідуючи підказкам автоінформатора, включіть режим з'єднання з консультантом. При необхідності повідомте, на кого зареєстрована SIM-карта. Дізнайтеся, які саме платні послуги підключені до вашого номеру. Якщо серед них є послуга заміни гудків на мелодію (вона може носити різні назви, наприклад, GOOD'OK, «Привіт»), запитаєте, як її відключити.
3
У відповідь консультант продиктує вам службовий номер або USSD-команду. Також він може вислати вам цю інформацію у вигляді SMS-повідомлення. У першому випадку наберіть команду (крім цифр, в неї можуть входити знаки «зірочка» і «грати» - вони є на клавіатурі) і натисніть клавішу виклику. Незабаром на екрані з'явиться спливаюче повідомлення про те, що запит прийнятий. У другому випадку зателефонуйте за номером і дочекайтеся голосового повідомлення «Ваша заявка прийнята, спасибі за дзвінок» або аналогічного. Після цього розрив з'єднання відбудеться автоматично.
4
Але саме припинення списання коштів відбудеться не відразу. Протягом доби на ваш телефон надійде звичайне SMS-повідомлення, текст якого буде гласить, що тепер послуга заміни гудків на мелодію більше не надається. Лише з цього моменту можна бути спокійним за стан рахунку своєї SIM-карти.
5
Нерідко дана послуга надається не самим оператором, а стороннім контент-провайдером. У більшості випадків для доступу до голосового автоінформатора цього провайдера потрібно зателефонувати за номером 0770. Набравши цей номер і слідуючи підказкам, відключіть послугу. Після цього дочекайтеся повідомлення про її відключенні, як зазначено вище.