Як налаштувати dlink.

Мережеве обладнання dlink вдало поєднує високу надійність і простоту настройки, завдяки чому модеми, маршрутизатори та інші пристрої виробництва цієї компанії завоювали велику популярність у багатьох країнах світу. Розглянемо настройку ADSL-модему dlink. Щоб налаштувати dlink, насамперед підключіть пристрій до мережі живлення і телефонної лінії через спліттер. Індикатор ADSL замигает, після

Мережеве обладнання dlink вдало поєднує високу надійність і простоту настройки, завдяки чому модеми, маршрутизатори та інші пристрої виробництва цієї компанії завоювали велику популярність у багатьох країнах світу. Розглянемо настройку ADSL-модему dlink.

  1. Щоб налаштувати dlink, насамперед підключіть пристрій до мережі живлення і телефонної лінії через спліттер. Індикатор ADSL замигает, після чого він повинен загорітися рівно.
  2. Підключіть мережевий шнур від модему до мережевої карти комп'ютера. Мережева карта повинна бути налаштована на автоматичне визначення IP-адреси.
  3. Запустіть браузер і введіть в адресному рядку 192.168.1.1. Натисніть ENTER.
  4. У вікні введіть ім'я та пароль. За замовчуванням ім'я і пароль збігаються: «admin» (без лапок)
  5. Відкриється сторінка з різноманітними настройками модему. В першу чергу натисніть кнопку WAN. Таблиця повинна бути порожньою. Якщо в ній є записи - видаліть їх.
  6. Натисканням кнопки Add додайте новий запис. Встановіть значення VPI і VCI відповідно до інструкцій вашого провайдера. Категорія безпеки має бути встановлена UBR without PCR. Натисніть Next (стрілка вправо в нижній частині сторінки).
  7. Встановіть позначку на PPPoE (PPP over Ethernet). Переконайтеся, що Encapsulation Mode встановлений в LLCSPAN-BRIDGING, а відмітка Enable 802.1g знята. Натисніть Next (стрілка вправо в нижній частині сторінки).
  8. Введіть логін і пароль доступу, видані провайдером. Authentication method промені залишити AUTO, а також встановити позначку Keep Alive. Інші налаштування на цій сторінці можна залишити за замовчуванням. Натисніть Next (стрілка вправо в нижній частині сторінки).
  9. Встановіть позначки Enable NAT, Enable firewall, і Enable WAN Service. Решта позначки повинні бути зняті. Натисніть Next (стрілка вправо в нижній частині сторінки).
  10. наступне запропонує перевірити зроблені настройки по таблиці і застосувати їх. Натисніть Apply.

Як бачите, налаштувати обладнання dlink по силам навіть початківцю, так як всі параметри, необхідні для початку роботи в інтернеті за допомогою даного модему згруповані в зручний майстер, що допомагає здійснить всі необхідні настройки в лічені хвилини і відразу ж приступити до дослідження віртуальних просторів глобальної інформаційної мережі.

Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=qoQuLfVFbKw