Як вести щоденник з практики.

Звіт по практиці - основний документ студента, який він повинен представити своєму керівникові по завершенню виробничої роботи. Існує певний регламент складання звіту і послідовність його ведення.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - папір;
  • - принтер;
  • - канцелярське приладдя;
  • - вимога до звіту по практиці .
Інструкція
1
Оформіть титульний лист. У верхній його частині повинні бути прописані назви університету, інституту та кафедри. У центрі рядка напишіть: «ЗВІТ про педагогічну (виробничу) практиці ». Нижче вкажіть своє прізвище, ім'я та по батькові, а також групу, в якій ви вчитеся. Ще трохи нижче - прізвище, ім'я та по батькові свого керівника практики і займану ним посаду.
2
Пропишіть індивідуальне завдання на виробничу практику на другій сторінці. Зверху вкажіть знову дані про себе. Внизу сторінки вкажіть час видачі завдання, місце і термін проходження практики. Внизу напишіть дані про керівника: прізвище, ініціали та займану посаду в університеті.
3
Третя сторінка - зміст практики. Воно, як правило, включає в себе вступ, характеристику бази практики, цілі/завдання, зміст виробничої роботи, висновок, список літератури і додатки. Як точно заповнювати вступну частину, вам пояснить ваш керівник. Ваше завдання - знати, як вести сам звіт під час роботи на підприємстві.
4
Ось приклад початку оформлення змісту щоденника: «Під час практики були пройдені наступні теми: Група 301. Лексичні теми: My hobbies (« Мої хобі »), Travelling (« Подорожі ») і Days to rem>
5
Вивчіть правила оформлення змісту практики саме для вашого випадку. Якщо вам потрібно представити коротке резюме, як показано вище, тоді просто змоделюймо цей приклад під свою ситуацію. Але, якщо керівнику потрібно буде бачити всю вашу роботу від початку і до кінця, тоді пишіть такі звіти після кожного проведеного уроку/виконаного завдання.
Від поведінки людини під час проходження практики багато в чому залежить, чи запропонують молодому спеціалісту залишитися працювати в цій компанії після закінчення навчального закладу. Щоб це сталося, важливо протягом короткого терміну розташувати до себе співробітників організації і показати свій професійний потенціал.
Інструкція
1
Проявляйте ініціативу. Часто до практикантів ставляться як до тих, кому можна доручити виконання різної паперової роботи, наприклад, впорядкувати документи в папках, прошити-пронумерувати паперу, віднести різного роду службові записки або заявки в інші відділи. Покажіть, що вам цікаво те, що відбувається у відділі, переконайте безпосереднього начальника, що ви можете виконувати більш відповідальну роботу. Головне, щоб за вами не довелося її переробляти.
2
Намагайтеся виконувати всі доручені завдання. Якщо з якихось причин вам не зрозуміло, що від вас хоче керівник або інший співробітник, краще чесно зізнайтеся в цьому. Після додаткового роз'яснення ви зрозумієте, що потрібно зробити. У всякому разі, це краще, ніж згідно кивати, потім посоромитися підійти перепитати і в результаті не виконати доручення.
3
Спілкуйтеся з співробітниками відділу, де ви проходите практику, і іншим персоналом організації. Не варто, звичайно, бути нав'язливим або відволікати людей від роботи, але під час обідньої перерви можна спробувати познайомитися з людьми ближче. По-перше, це дозволить краще зрозуміти - чи то напрямок майбутньої роботи ви обрали. По-друге, можна дізнатися, чи є шанси залишитися на постійну роботу після проходження практики. І по-третє, може бути в інших відділах потрібні молоді спеціалісти та в майбутньому можна спробувати влаштуватися до них.
4
Не ображайтеся, якщо вам доручають нецікаві на ваш погляд завдання. Пізніше ви зрозумієте, що такої роботи досить багато, і її комусь необхідно виконувати. Адже поки ніхто не знає, на що ви здатні, тому просять зробити те, що може кожен. Щоб робити щось цікаве, потрібно розкрити свої здібності.
5
Попросіть у керівника дозволу бути присутнім на зборах відділу, летючках, планерках. Це дозволить вам зрозуміти, чим живе відділ, яким чином приймаються рішення, з якими проблемами можна зіткнутися в ході роботи. Якщо атмосфера дозволяє, можна висловити свої ідеї, але, зрозуміло, не варто їх озвучувати, якщо ніхто вас про це не просить. У цьому випадку розкажіть про свою ідею керівнику практики після наради, попросіть його підтвердити хід ваших міркувань або спростувати.
6
Не беріть участі в обговоренні інших колег, навіть якщо хтось із співробітників залучає вас в подібну розмову. Чи будете ви працювати на цьому місці надалі чи ні - невідомо, а бути серед пліткарів ще до підписання трудового договору - не краще початок кар'єри. У будь-якому випадку, ви можете піти від подібних розмов, адже ви всього лише практикант.