Як поводитися, щоб уникнути конфліктів.

Сучасні дослідження показують, що рівні стабільні відносини - необхідна умова для психічного та фізичного здоров'я. Ідеальне рішення - уникати скандальних, нервових, запальних людей, не спілкуватися з тими, хто важкий для вас як партнер або співрозмовник. Добре, якщо це можливо, а що робити, якщо конфліктні людина ваш колега або член сім'ї?
Інструкція
1
Уникайте по можливості тим, які призводять до розбіжностей. Якщо у вас різні погляди на політику, релігію, літературу або поведінку сучасної молоді, що не ведіть розмови про це, їли ж вас приваблюють до такої бесіди і всіляко провокують, намагайтеся змінити тему або просто залишіть приміщення, пославшись на невідкладні справи.
2
Маючи справу зі складним конфліктною людиною, не тіште себе ілюзією, що ви можете щось змінити в ньому, змусити його подивитися на себе з боку, прислухатися до критики. Така ваша поведінка призведе тільки до захисної реакції, а значить, до ескалації напруженості. Дозвольте йому жити своїм життям, а самі живіть своїм. Пам'ятайте, що вам не потрібно бути хорошим для всіх, з усіма дружити або бути всіма улюбленим, досить звести ваше спілкування до мінімуму і максимально дистанціюватися.
3
Зберігайте спокій. Навіть дружелюбно налаштовані один до одного люди в стресовій ситуації можуть почати кричати, розмахувати руками, реагувати занадто емоційно на буденні речі. Якщо ви також розлютився, конфлікту не уникнути. Приборкайте емоції і проявіть велику витримку - це буде тільки в плюс вам.
4
Прислухайтеся до того, що вам говорять. Не перебивайте співрозмовника. Багато конфлікти відбувалися через те, що хтось нехтував цим правилом. Навіть, якщо ви з чимось не згодні, пам'ятайте, що дослухати мовця - просте правило ввічливості.
5
Шукайте компроміси. Ідіть на переговори і вірте, що рішення, яке влаштує всіх - існує. Знайти те, що підійде всім - завдання для гнучкого і творчого розуму, переконайте себе і партнера, що ви володарі саме такого складу мислення і ваше бажання вирішити завдання швидше за все призведе до її вирішення, приємному для обох сторін.
6
Міняйте мову тіла. Коли ви бачите людину, спілкування з яким не викликає у вас позитивних емоцій ви, як правило, всіляко від нього відгороджують - складаєте руки на грудях, відвертається, уникаєте дивитися на нього. Така поведінка підсвідомо може зачіпати вашого колегу або домочадця і тим самим провокувати конфлікт. Слідкуйте за собою - намагайтеся зберігати невимушену відкриту позу, а в бесіді підтримувати зоровий контакт.
7
Будьте доброзичливі. Зробіть над собою зусилля і знайдіть, щось хороше в людині, з яким ви стикаєтеся з дня на день. Пам'ятайте про це, бажаючи йому доброго дня, робіть компліменти його одязі, роботі, куховарство, якщо вони того заслуговують. Не будьте улесливо, але зберігайте рівний позитивний настрій.