Як комбінувати шпалери. Комбінування шпалер.

Здавалося б, шпалери - це нудно і занадто традиційно. Але нудно лише в тому випадку, якщо до оформлення стін підійшли без належної фантазії та ентузіазму. Комбінування шпалер різного кольору, фактури, але однакової товщини дозволяє повністю змінити приміщення, зонувати простір, а також зробити інтер'єр абсолютно унікальним.
Інструкція
1
Вибираючи шпалери для комбінування, зверніть увагу на поєднання їх кольорів. Вони повинні доповнювати один одного, а не виключати. Так, гармонійно виглядатимуть разом жовті та оранжеві шпалери , зелені і жовті, зелені та сині, рожеві і сині і так далі. Не варто поєднувати жовтий з синім, червоний з синім, зелений з червоним. Також можна підібрати шпалери одного кольору, але з різними текстурамі.Комбінірованіе шпалер дозволяє економити гроші. Напевно, ви бачили в будівельних магазинах купу шпалер з написом «розпродаж». За низькими цінами продаються шпалери , яких залишилися 1-2 рулону. Саме серед уцінених рулонів ви зможете знайти шпалери потрібного вам кольору.
2
Закупивши потрібні матеріали та інструменти, можна приступати до підготовки стіни. Якщо стіна була забарвлена олійною фарбою, і змити її не вдасться, вимийте милом, а після висихання - зашкурити, щоб поверхня стала шорсткою. Шпатльованних або гіпсокартонну стіну слід обробити ґрунтовкою або розведеним шпалерним клеєм. Якщо поверхня комбінована, то краще обклеїти її тонким папером, щоб стіна була рівною. Обов'язково її заґрунтуйте, щоб шпалери не відійшли.
3
Зробіть трафарет з ватману. Щоб лінії стику шпалер були однакові, зробіть трафарет з двома вигинами. Для цього аркуш складіть поперек 2 рази. Зверху від краю відміряйте 30 мм, знизу - 60 мм. Накресліть пряму лінію, розділіть її навпіл і намалюйте дві вигнуті лінії: зверху увігнуту, знизу - опуклу, плавно з'єднавши їх посередині. Відріжте все зайве, утримуючи всі верстви щоб уникнути зсуву малюнка.
4
Тепер прикріпіть шаблон до місця стику стіни зі стелею там, де ви задумали зробити стик. Звичайно, при розміщенні стику орієнтуйтеся на ширину шпалер, щоб не вийшло багато обрізків. Проведіть контрольну лінію, зверху вниз, по якій будете орієнтуватися, наклеюючи перший лист. Внахлест наклеєній листу на ширину майбутнього вигину клеїться лист іншого кольору. Не чекаючи висихання, намалюйте тонким олівцем лінію по трафарету і гострим ножем проріжте хвилясту лінію на товщину шпалери х аркушів. Акуратно приберіть верхній шар, потім відігніть хвилі і витягніть нижній шар шпалер. Потім акуратно пригладьте стики.
5
У вас вийшов красивий хвилястий стик шпалер різного кольору. Обіграти хвилясту лінію можна, повісивши з обох сторін картини в рамочках зі зміщенням на крок хвилі.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/embed/dueOTSaZ3Sw
Зверніть увагу
Комбінування шпалер дозволяє приховати наявні недоліки стінового покриття та самого приміщення