Куди поїхати за кордон на травневі свята.

При плануванні поїздки за кордон в травневі свята важливо враховувати ряд істотних моментів. По-перше, кліматичні умови в цей час року, по-друге, оформлення візи або можливість безвізового в'їзду і, по-третє, тривалість перельоту, адже після коротких травневих канікул послідують трудові будні.
Погода в країнах Південно-Східної Азії в травні найбільш непередбачувана. В цей час в Таїланді, В'єтнамі, Індонезії та на острові Хайнань починається сезон дощів. І якщо початок травня може бути комфортним по температурі і вологості, то раптово все може змінитися і зіпсувати відпочинок. Тому від поїздок в ці країни краще утриматися, якщо тільки ви не пишете наукову роботу на тему «Вплив тропічних злив на душевний стан середнього європейця» .Країни європейського Середземномор'я приймають туристів вже з квітня, але саме в травні тут відкривається пляжний сезон. Температура води біля узбережжя Іспанії, Франції, Італії та Хорватії далека від ідеальної і становить приблизно +18 градусів, але в особливо теплу весну може бути і вище. Всім бажаючим поніжитися на сонечку варто мати на увазі, що в цей період велика різниця між денною та нічною температурою, тому для вечірніх прогулянок варто взяти відповідну одежду.Поездка в континентальні європейські міста принесе вам масу позитивних емоцій, адже погода в травні на території Франції, Німеччині, Бельгії, Чехії, Австрії та Швейцарії тепла. Опади в цей час рідкісні, тому ви зможете насолодитися архітектурою міст і прекрасними пейзажами. Туроператори пропонують кілька варіантів подорожей від автобусних турів по території декількох країн або окремі повноцінні подорожі в межах однієї держави або города.Страни Північної Африки найбільш підходять для подорожей в травневі свята з точки зору кліматичних умов. В Єгипті, Тунісі, Алжирі та східній частині Марокко ще не так жарко, як у літні місяці, температура води хороша навіть для маленьких дітей, і вже не дмуть зимові вітри. Єдиним негативним моментом є політична нестабільність у цих країнах, яка простежується в останні годи.Страни Скандинавії не краще місце для відвідування в травневі свята. В цей час тут ще місцями лежить сніг, і температура відповідає березня-квітня Центральної частини Росії.
Травневі свята дають прекрасну можливість росіянам відпочити від напруженої роботи. Ці довгі вихідні можна провести, пораючись на дачі або виїжджаючи на пікніки з друзями. Якщо ж у вас є можливість з'єднати святкові дні, у вас вийде практично відпустку, який варто використовувати з великим толком.
Не обов'язково їхати дуже далеко, щоб побачити чудові і дивовижні речі. Стародавні російські міста маршруту «Золотого кільця» розкриють перед вами багатство та унікальність архітектури та народної творчості. Автобусні тури займають за часом від двох днів і більше, підберіть те, що вам підходить. Тула - це зброя, самовари і пряники, Володимир - золоті ворота Русі, Суздаль - найпрекрасніше дерев'яне зодчество і фрески Андрія Рубльова. Північна столиця теж незмінно цікава. Вона вабить молодь альтернативною музикою. І буквально всіх заворожить чарівними старими провулками і різьбленими мостами. Санкт-Петербург сповнений різноманітних музеїв і шикарних палаців. 9 травня відкривають фонтани Петергофа. А всі зали Ермітажу ви не оглянете і за кілька посещеній.Для купання в морі в Криму ще, звісно, рано. Але активні туристи можуть записатися на велотури з Феодосії, це дозволить поєднати корисний відпочинок із задоволенням від споглядання красот природи. Хорош Крим в цей час року для художників і поетів. Ви неодмінно надихнетеся на створення чергового шедевра, споглядаючи неповторні пейзажі. Можливі й кінні тури по Криму.Ви цілком встигнете відвідати Чехію з її казкової краси замками, древніми містами і цілющими джерелами. Бурхлива історія Праги відкриється вам на її вулицях з прекрасною архітектурою. Вислухайте зачаровують розповіді гідів і проникніться романтичної аурою старого города.В травневі свята можна злітати до Туреччини. Росіян приваблюють низькі ціни, безвізовий в'їзд, зростаюча якість обслуговування. Ця країна поєднує в собі ознаки сучасності і стародавніх традицій. В Єгипті в цей час ви вже можете скупатися в Червоному морі. Сучасні і комфортабельні готелі запропонують вам spa-центри і безліч розважальних закладів. Ви насолодитеся барвистим підводним світом, багатою морською фауною і флорою. Навіть якщо ви вирішили відправитися в подорож в останній момент, можете пошукати і дуже вигідно купити гарячі тури в різні країни.