Як вимкнути монітор.

Для того щоб погасити екран монітора , необхідно натиснути на кнопку вимикання монітора або висмикнути вилку з мережі. А ви коли-небудь хотіли вимикати монітор подвійним клацанням миші на ярлику? У лінійці операційних систем Windows є можливість блокування системи натисканням клавіш Win + L, але таким чином монітор не гасне. Якщо вашим завданням стало відключення монітора або кілька десятків моніторів, то утиліта NirCmd допоможе в цьому.
Вам знадобиться
  • Програмне забезпечення NirCmd.
Інструкція
1
Створення ярлика вимикання монітора . Перед тим, як створити такий ярлик, вам буде потрібно завантажити цю універсальну програму. Вона займає мало місця на жорсткому диску, але може виконувати великий спектр завдань. Будь-яка системна команда може виконуватися одним натисканням на ярлики цієї програми. Для того щоб її скачати, введіть в будь-якому пошуковику назву програми NirCmd і скачайте за однією з перших посилань. Ця утиліта знаходиться у вільному доступі і не має обмежень.
2
Установка програми. Вона не вимагає установки, скопіюйте єдиний файл програми в директорію C: Program FilesNirCmd. Після копіювання файлу запустіть програму.
3
Для створення ярлика натисніть правою кнопкою миші на робочому столі - в контекстному меню виберіть пункт «Створити» - «Ярлик».
4
У вікні «Створення ярлика», в порожнє поле, поруч з кнопкою «Обзор», введіть наступну строчку «C: Program FilesNirCmd ircmd.exe» monitor off. Якщо ви копіювали основний файл в інше місце, то вкажіть відповідну директорію. Переконайтеся в тому, що ви вірно внесли значення, включаючи лапки і додаткові параметри.
5
Натисніть кнопку «Далі» і назвіть ярлик.
6
Натисніть правою кнопкою миші на ярлику - виберіть пункт "Властивості". На вкладці «Ярлик» ви можете призначити комбінацію клавіш і змінити іконку свого ярлика, натиснувши на кнопку «Змінити значок».
7
Після скоєння цих дій, запустіть ярлик і подивіться на результат.
Якщо ноутбук працює спільно з зовнішнім монітором , плазмовою панеллю або проектором, його вбудований екран доцільно відключати. Це дозволить не витрачати ресурс вбудованих в нього ламп або світлодіодів підсвічування.
Інструкція
1
Знайдіть на клавіатурі ноутбука на одній з F-клавіш піктограму, яка зображує екран. Натисніть клавішу Fn (вона розташована в лівому нижньому куті клавіатури), а потім, утримуючи її - F-клавішу з цією піктограмою. На більшості ноутбуків послідовними натисканнями цієї клавіші можна перемикати по кільцю три режими, в першому з яких працює тільки вбудований екран, у другому - тільки зовнішній монітор, проектор або плазмова панель, а в третьому - і те, і інше. У деяких машинах третій режим може бути відсутнім.
2
Вбудований екран ноутбука автоматично відключається, якщо його закрити. Але при цьому буде неможливо користуватися вбудованими клавіатурою і тачпадом, тому доведеться підключити зовнішні клавіатуру і мишу. Закриваючи кришку ноутбука, попередньо перевірте, чи не лежать на клавіатурі будь-які предмети, інакше екран можна розчавити.
3
Можна змусити екран ноутбука згаснути, не закриваючи кришку, якщо імітувати її закриття. Якщо ви вмієте розбирати і збирати портативні комп'ютери, виведіть назовні провідники від датчика закривання (якщо він контактний). Тепер, якщо замкнути їх навіть при відкритій кришці, екран згасне. У деяких ноутбуків датчик має невеликий штовхач. Спробуйте натиснути на нього - якщо екран згасне, ви його знайшли. Можна притиснути її, наприклад, важкої гайкою - головне, не забути прибрати її перед закриванням кришки.
4
Якщо для контролю закривання кришки використовується геркон або датчик Холла, для імітації закривання використовуйте невеликий магніт. Він повинен бути слабким, щоб уникнути впливу на жорсткий диск і розташовані поруч дискети. Визначити положення датчика можна дослідним шляхом. Можна також спробувати знайти, скажімо, за допомогою скріпки, місце розташування вбудованого в екран магніту. Тоді буде зрозуміло, де в підставі ноутбука знаходиться датчик. Перед тим, як закривати кришку по-справжньому, не забудьте видалити магніт.
5
В ноутбуці, який передбачається експлуатувати спільно з проектором завжди, вбудований екран доцільно відключити фізично. Для цього обесточьте машину, зніміть фальшпанель, знайдіть в лівому верхньому куті материнської плати роз'єм дисплея, від'єднайте його, ізолюйте, а потім встановіть фальшпанель на місце. Цю доопрацювання не можна виробляти в ноутбука х, в яких зняття роз'єму призводить до браку місця для установки фальшпанели назад.
Зверніть увагу
Перед підключенням і відключенням периферійних пристроїв обесточьте ноутбук і все, що до нього підключено. Перед виконанням робіт всередині ноутбука також зніміть з нього акумуляторну батарею.