Як відпочити на природі з сім'єю.

Щоб пікнік з сім'єю не став одним з багатьох одноманітних виїздів на природу з шашликами і волейболом, заздалегідь продумайте розважальну програму і покличте веселих ініціативних друзів з дітьми.
Інструкція
1
Влаштуйте дослідження флори і фауни в тому місці, де ви збираєтеся влаштувати пікнік. Заздалегідь підготуйте друковані матеріали про рослини і мешканцях лісів і полів вашого регіону, щоб ідентифікувати побачені квіти і тварин. У ході вивчення ви можете розповісти дітям про "Червону книгу". Щоб залишити спогади про вашому дослідженні, зробіть фотозвіт, заодно ви зможете розвинути у дітей навички фотографування.
2
Продумайте меню вашого пікніка. Ви можете віддати перевагу традиційним шашликів і овочам або приготувати що-небудь незвичайне. Наприклад, посмажити на решітці курячі крила в соусі з меду або закоптити рибу. Кращі з рецептів можна занести в «Кулінарну книгу сім'ї ...», вставити в альбом фотографії. Підключіть дітей до вибору і приготування страв, але дотримуйтесь заходів безпеки.
3
Пограйте в «11 записок». Мета цієї гри знайти заховане послання, в якому вказано, де шукати наступну записку. В останній одинадцятої записці повідомляється, де знаходиться скарб або приз для всіх учасників гри. Це розвага дуже подобається дітям. Щоб не заплутатися при розміщенні записок в потайних куточках, починайте з останньою. Написати послання ви можете прямо на місці, коли придумайте, де можна їх сховати.
4
Якщо ви відпочиваєте на природі з іншого сім'єю , можна влаштувати жартівливі змагання, наприклад «Веселі старти». Придумайте змагання, які зможуть всі члени сім'ї, навіть маленькі діти. Зрозуміло, кращій команді покладається приз. Якщо змагання увазі біг на короткі дистанції або стрибки, наприклад, в мішках, упевніться, що грунт рівна, не має купин і ям.
5
Приберіть сміття після вашого пікніка, для цього приготуйте пакети. Ви можете зробити це у вигляді конкурсу, заодно поясніть дітям, чому не можна залишати в лісі пластик, поліетилен і скло. В якості призу вручите переможцеві саморобний значок з написом «Страж природи» або «Хранитель лісу».