Дачна ділянка: Як купити і не пошкодувати.

Дачний ділянка - прекрасна можливість відпочити від міського шуму і суєти. На ньому можна вирощувати натуральні продукти або просто збиратися з друзями, насолоджуючись спокоєм і красою природи.
Інструкція
1
Якщо ви вирішили придбати дачний ділянка , спочатку подумайте, яким він має бути. Вам потрібна просто гола земля, де ви будете вирощувати овочі та фрукти, або ви мрієте про будиночок? Чи хочете велику садибу з гаєм, ставком або ділянкою лісу? А, може, вам більше до душі відокремлене місце, далеко від жвавих доріг і балакучих сусідів по ділянці. Все залежить від ваших можливостей. Але пам'ятайте, що великий ділянка вимагає більше коштів і часу на його відхід.
2
Ви можете шукати бажаний ділянка самостійно, а можете звернутися до послуг агента з продажу нерухомості. При виборі другого варіанту ви позбавляєте себе від вирішення багатьох проблем, пов'язаних з пошуком дачі. Але за ці послуги вам потрібно буде віддати певний відсоток від угоди.
3
Вибираючи ділянка , зверніть увагу на екологічний стан території: близько розташовані звалища або захоронення відходів. Розгляньте перспективи розвитку місцевості, можливість і вартість підключення необхідних комунікацій.
4
Важливим моментом при покупці дачної ділянки є і категорія земель, до якої він відноситься. Далеко не на всіх дозволяється зводити житлові будови. Найкращий варіант для дачі - землі поселень.
5
Перевірте документи на реалізовану нерухомість. Переконайтеся, що даний ділянка належить саме продавцю. Для цього подивіться його паспорт і оригінальне свідоцтво на право власності. Ознайомтеся з паперами, на підставі яких він опанував дачної власністю. І переконайтеся, що він є єдиним власником дачної ділянки. В іншому випадку у нього на руках повинні бути підписані згоди на продаж інших власників.
6
Купуючи нерухомість в садівництві, ні в якому разі не зупиняйте свій вибір на неприватизованій ділянці. Щоб придбати його, попросіть власника спочатку правильно оформити дану нерухомість.
Зверніть увагу
Звертайтеся тільки до тих ріелторам, які мають ліцензію на право займатися цим видом діяльності.