Як заправити тонер в картридж.

Якщо друк вашого принтера стала зовсім блідою і почала «полосить», це вірна ознака того, що картридж вимагає нової заправки тонера. Для цього зовсім необов'язково викликати майстра або здавати картридж в спеціалізовану фірму. Прослідкуйте декільком радам, і ви зможете це зробити самі.
Вам знадобиться
  • Для того щоб заправити новий тонер в картридж вам буде потрібно тонер відповідної марки, пензлик або щітка і, бажано, господарські рукавички.
Інструкція
1
В першу чергу необхідно точно переконатися, що картридж у потрібна нова заправка. Витягніть його з принтера, струсіть кілька разів, і вставте назад. Якщо друк залишається неякісної значить, картридж все ж доведеться заправити.
2
Витягніть картридж з принтера. Ви побачите, що він складається з двох частин, які скріплені між собою або спеціальними засувками, або фіксаторами.
3
Спокійно роз'єднаєте ці дві частини і акуратно витрусити відпрацьований порошок.
4
Візьміть щіточку або кисть, і вичистіть залишки старого запеченою тонера. Для того щоб це зробити якісно вам буде потрібно зняти світлочутливий барабан. Ви легко його визначите - він буде рожевого або блакитного кольору.
5
Після цього візьміть новий тонер і засипте його в картридж .
6
Зберіть картридж в зворотному порядку і поставте його в принтер. Процес закінчено, можна починати друкувати.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=eQBVSrU_HXM
Зверніть увагу
Якщо ваш картридж відноситься до типів НР С3903А, НР 92274А або Е16 його половинки роз'єднувати не варто: новий порошок потрібно засипати в видиме поперечний отвір і розподілити його по всій довжині.
Корисна порада
Приміщення, в якому ви міняєте тонер, повинно добре проветріваться.Марка тонера повинна відповідати марці вашого принтера. Універсального тонера не буває.
Іноді при заправці картриджів фірми Samsung можуть виникати деякі складнощі, оскільки вищезгаданий виробник з метою збільшення продажів своєї продукції став використовувати спеціальні чіпи, що встановлюються безпосередньо в принтер. Але не варто впадати у відчай і тут же йти в магазин за новим картриджем. Як би там не було, його можна заправити звичайним тонером.
Інструкція
1
Підготуйте робоче місце, щоб заправити тонером картридж Samsung. Для цих цілей ідеально підходить ванна кімната: відпрацьований тонер, схожий на пил, під впливом вологи осідає.
2
Захистіть ваше обличчя від можливого забруднення за допомогою респіратора. Також можете використовувати звичайну марлеву пов'язку, яку ви зможете зробити самостійно за допомогою підручних засобів. Не забудьте захистити руки. Придбайте в аптеці одноразові рукавички або використовуйте звичайні гумові рукавички побутового призначення.
3
Візьміть інструменти. Вам знадобиться два типи викруток (шліцьова і хрестова), волога тканина, тонер, картридж і воронка. Після цього акуратно зніміть з картриджа верхню кришку. На бічних поверхнях картриджа знайдіть два гвинти. Викрутити їх. Якщо в даній моделі передбачено додаткові гвинти, що утримують кришку, викрутити їх. Огляньте бункер. Як правило, він заповнений відпрацьованим тонером.
4
Витрусіть його. Робіть це плавно і обережно, щоб він не розсипався на всі боки. Після того як ви очистите бункер, візьміть шлицевую викрутку і з її допомогою витягніть пробку. Засипте новий тонер в картридж Samsung. Потім поверніть пробку на колишнє місце, закрийте бункер і зберіть картридж. Після цього встановіть його в принтер.
5
Увімкніть принтер. Подивіться на індикатор тонера. Якщо він горить червоним, не дивлячись на те, що картридж щойно був заправлений, вимкніть принтер і відкрийте його задню кришку. На поверхні невеликий плати повинна бути розташована мікросхема, підписана, як 93 С66.
6
Уважно огляньте її. Знайдіть першу і четверту ніжки. Відлік слід вести проти годинникової стрілки. Візьміть паяльник і акуратно припаяйте між ними перемичку. Закрийте кришку, включіть принтер. Тепер лічильники автоматично показуватимуть початкове значення заповнення картриджа.