Як провести зимові канікули весело.

Все пори року прекрасні по-своєму. Навесні можна посмажити шашлик на природі, влітку позасмагати і купуватися на річці, а восени сходити в ліс за грибами. Взимку теж можна придумати багато розваг, щоб канікули пройшли весело і з користю для всієї родини.
Інструкція
1
Відправляйтеся на базу відпочинку. Самое відмінне проведення часу - це поїздка всією сім'єю за місто, подалі від міської суєти і гучних, заповнених людьми вулиць.
2
Якщо ви любите активний відпочинок і є прихильниками зимових видів спорту, їдьте на гірськолижну базу. Наприклад, на Урал, Кавказ, в Карелію або на Алтай. Після катання на лижах ввечері ви зможете посмажити шашлик на мангалі і насолодитися гарячим глінтвейном.
3
Щоб не нудьгувати на відпочинку, постійно чергуйте розваги: після лиж згадайте дитинство і катайтеся на санках або на більш сучасному тюбінги. Або ж вдосконалюйте свої танцювальні па на льоду, катаючись на ковзанах.
4
Не варто брати в подорож власне спортивне спорядження, так як бази відпочинку зазвичай надають в оренду своє, але варто уточнити цей момент особливо при плануванні поїздки. Якщо ви що ніколи раніше не каталися ні на лижах, ні на ковзанах, зверніться за допомогою до інструктора. Він проведе для вас навчальний експрес-курс.
5
Якщо набридли рідні краєвиди, їдьте на відпочинок за кордон. Побувайте в країні Снігової Королеви - Лапландії, яка розташована на території сучасної Фінляндії. Обов'язково дочекайтеся північного сяйва, катайтеся на оленячих упряжках, рушайте на експедицію до фінських шаманів. Для любителів справжнього зимового екстриму там знайдеться багато всесвітньо відомих гірськолижних схилів.
6
Більшість сімей напередодні, а тим більше після новорічних свят, не можуть виділити великі гроші на поїздку куди-небудь, особливо якщо їхати потрібно всією сім'єю. Але зимові канікули можна і вдома провести весело. Разом з дітьми прикрасьте будинок святковими аксесуарами і нарядите ялинку. Зробіть з дитиною кілька іграшок, складіть новорічне меню.
7
Підготуйте для новорічної ночі невелике уявлення. Це може бути сценка з будь-якої казки, яка вам подобається. Або влаштуйте лялькову виставу. Від такого проведення часу в захваті будуть не тільки діти, а й дорослі.
8
Щоб розважити дітей, спробуйте провести тематичні дні. Наприклад, сьогодні влаштуйте піратський день: подивіться художній фільм, присвячений цим морським розбійникам, почитайте відповідні книги, нарядитеся в піратську одяг і влаштуйте пошуки скарбу з картою і цікавими завданнями, загадками та конкурсами.