Як перевірити оригінальний телефон.

При покупці стільникового телефону велика ймовірність того, що він може виявитися підробленим. Як же визначити оригінальність мобільника, щоб не «залишитися біля розбитого корита»?
Інструкція
1
Купуючи телефон, ознайомтеся з основними аспектами, у тому числі і зовнішнім виглядом. Пам'ятайте, що на сайті виробника ви завжди зможете знайти цікаву інформацію про обраної вами моделі. Зверніть увагу на якість і шрифт покажчиків бренду і номера моделі, фарбування корпусу, охайність окремих деталей дизайну, якість збірки.
2
Наступним параметром відмінності оригіналу від підробки є вага. Врахуйте, що у телефонів, що підтримують одночасно кілька мереж (GSM/UMTS (3G), GSM/CDMA), вага буде значно відрізнятися від аналогів з підтримкою тільки однієї мережі.
3
Ретельно перегляньте меню, функціональність і якість перекладу. Переконайтеся в тому, що в обраної моделі телефону всі розділи меню мають якісний переклад і не містять орфографічних помилок. Зверніть увагу на іконки в меню - у підроблених телефонів вони значно відрізняються.
4
Не забувайте і про те, що оригінальний телефон містить стікери, які підтверджують перевірку апарату (РСТ, ССС). У підробок такі сертифікати відсутні або неграмотно оформлені і значно відрізняються від справжніх сертифікатів. Але і тут велика можливість того, що партія телефонів могла бути завезена на територію вашої країни контрабандно, через що вони також не будуть мати таких сертифікатів.
5
Перевірте оригінальність, зателефонувавши на гарячу лінію виробника і назвавши IMEI свого телефону . Через кілька хвилин оператор сповістить вас про результати.
6
Будьте пильні, дуже важливо і місце придбання телефону . Пам'ятайте: всі великі магазини і офіційні дистриб'ютори мають у продажу тільки оригінальні моделі стільникових телефонів, які пройшли всі рівні державного контролю і мають гарантію виробника. Майте на увазі: на звичайному ринку або базарі такої продукції мало.
Кожному хочеться мати багатофункціональний, гарний і якісний мобільний телефон, але, на жаль, далеко не завжди наші бажання збігаються з можливостями. Хтось у підсумку змиряється і користується телефонами, які йому по кишені, хтось оформляє кредит, щоб нарешті стати щасливим володарем бажаної трубки, а хтось купує вживані телефони за зниженими цінами. В останньому випадку немає ніяких гарантій, що телефон не був поцупили і не перебуває в розшуку.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер, доступ в інтернет, телефон, з якого можна відправити перевірочне смс
Інструкція
1
Не купуйте телефони з рук або в магазинах, якщо продавець відмовляється вам надати документи на нього, а тим більше, якщо вам пропонують придбати апарат на вулиці незнайомі люди. Найчастіше у таких «продавців» немає навіть зарядного пристрою, що в більшості випадків говорить про те, що телефон був вкрадений і, швидше за все, пару хвилин тому. Купуючи б/у телефон в магазині вимагайте у консультанта письмове підтвердження передачі апарату від колишнього власника.
2
Перевірте IMEI мобільного телефону на наявність в розшуку. Це номер, який складається з 15 цифр і розташований найчастіше під акумуляторною батареєю. Якщо IMEI ніде не позначений, то наберіть в режимі очікування комбінацію клавіш * # 06 #, всі без винятку мобільні апарати виводять після цього запиту ідентифікаційний номер на екран. Перепишіть його на папір, зайдіть на сайт blacklist.onliner.by і в з'явилося вікно введіть IMEI-номер апарату, після чого натисніть «Перевірити». Це відкрита база ідентифікаційних номерів телефонів, що знаходяться в розшуку. Якщо з'явиться напис «За вашим запитом нічого не знайдено», то, швидше за все телефон «чистий». Але не можна забувати про ймовірність того, що колишній власник ще не встиг звернутися в поліцію після крадіжки і IMEI ще не доданий в базу.
3
Якщо вийти в інтернет нізвідки, то пробити IMEI-номер по тій же базі можна, відправивши платне повідомлення (близько 5 рублів, вартість уточніть у свого оператора) на номер 4443 з текстом «МВС пробіл і IMEI-номер». У відповідь прийде повідомлення з інформацією про минуле даного телефону.
Зверніть увагу
Не купуйте телефони в ларьках, де проводиться їх ремонт. Найчастіше там реалізують практично «мертві» трубки, або якісні телефони, оригінальні запчастини яких замінені на найдешевші і недовговічні.
Корисна порада
Якщо на екрані замість IMEI відобразиться порожнеча або незрозумілі символи, значить номер пробували перебити. Ніхто не буде перебивати IMEI на «чистих» телефонах. Та й взагалі, іноді краще відмовитися від навороченою, але була у використанні трубки, на користь менш функціональної, але новою.