Як навчити малюка рахувати в стовпчик.

Для того щоб ваш малюк міг вирішувати математичні завдання якомога швидше, необхідно, щоб він не тільки знав таблицю множення, а й умів швидко рахувати. Як же навчити дитини вважати в стовпчик?
Вам знадобиться
  • - листок паперу;
  • - ручка.
Інструкція
1
Приступаючи до навчання, почніть з найпростішого - зі складання. Для цього візьміть чистий листок, ручку і попросіть дитини записати числа, які потрібно скласти таким чином: одиниці - під одиницями, десятки - під десятками, сотні - під сотнями. Далі під самим нижнім числом проведіть межу.
2
Поясніть, що складати потрібно, починаючи з останніх чисел, тобто з одиниць. При сумі менше десяти відразу записуйте під одиницями. Якщо ж вийшло двозначне число, тоді під одиницями запишіть кількість одиниць, а кількість десятків запам'ятайте.
3
Тепер складіть кількість десятків і додайте число, яке ви запам'ятали в розумі після складання одиниць. Розкажіть, що сотні і тисячі слажівается таким же чином.
4
Виконуючи операції з вирахуванням, поясніть, що числа потрібно записувати в точності як і при додаванні. Якщо при відніманні кількість одиниць в зменшуваному більше, ніж у вичитав, необхідно «зайняти» десяток.
5
Покажіть, що при множенні багатозначного числа на однозначне спочатку множаться одиниці, потім десятки і наступні розряди. Перемножая багатозначні числа, дійте послідовно. Спочатку помножте другий множник на кількість одиниць першого множника і запишіть результат під рискою. Потім помножте на кількість десятків першого множника і знову запишіть результат під першим.
6
Навчіть дитини проводити операції і з поділом. Для цього запишіть поряд ділиме число з дільником і розділіть їх куточком, а результат запишіть під ним.
7
Щодня тренуйтеся, щоб знання розвивалися. Але майте на увазі: заняття не повинні полягати в зазубривании, інакше це не дасть жодних позитивних результатів. Не переходьте від однієї операції рахунки стовпчик ом до іншої. Тобто поки дитина не навчиться складати в стовпчик, що не приступайте до навчання віднімання.